hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 16.kolo
11.05.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Posledného kola tipovačky sa zúčastnilo 28 tipujúcich, ktorých prekvapili len dva výsledky. Výhru Autotechny Stars nad Munarom United správne uhádla štvorica Kudlo, hemendex, 68 a Majci (14%). O veľké prekvapenie sa postaral SP Hronn Xanto po výhre nad Pivkármi , no takýto výsledok nečal nikto (0%).

Bonusový zápas zvládol lepšie BarBar a s Lokomotývom vyhral 4:2. Presný výsledok uhádol správne jaro a okrem zisku plného počtu 5 bodov si pripisuje aj bonusovú výhru.

Aj vďaka tomu sa jaro stal víťazom 16.kola sa stali keď získali po 10 bodov (5 bodov správne tipy + 5 bodov z bonusového zápasu , extra bonus sa neudeľoval). Kompletné poradie 16.kola.

V poradí podkategórií sa v poradí výraznejšie zmeny neudiali. Najlepšie naďalej tipuje prekvapenia jaro trafil 16 zo 49 prekvapení. Kamil04 si naďalej najlepším tipérom bonusových zápasov, aj keď si v tomto koe nepripísal ani bod a naďalej má na svojom konte 22 zo 75 možných bodov za tipovanie bonusových zápasov. Andrees neohrozene na čele poradia tipérov remíz.

V celkovom poradí je so ziskom 117 bodov aj naďalej dvojica vigi28 a Jarck. Kompletné poradie tipovačky.

V sobotu tipujeme bonusový zápas prvých dvoch mužstiev II.ligy Alcolégie s BarBarom !

Kompletné grafické zhrnutie výsledkov zo soboty 6.5.2017spodok
c3jo design