hlavicka
obsah_hore


SP Hronn Xanto zaskočil Pivkárov
09.05.2017 (Miloš Masarik a Juraj Plesník)
 
Zvolenská liga malého futbalu pokračovala zápasmi II. a III.ligy, v ktorej sme mali možnosť vidieť niekoľko dramatických súbojov a zaznamenali sme aj veľké prekvapenie na úkor favorizovaného druholigistu.
 
Líder druhej ligy Alcolégia si udržala neporaziteľnosť a Legionári odišli s desiatkou. O víťazovi sa rozhodlo už v prvom dejstve. Tromi gólmi v tomto zápase sa prezentoval Danko a atakuje čelo tabuľky strelcov. Deviate víťazstvo zaknihoval BarBar, ktorý videol už 3:0, ale po dvoch góloch Kudlíka Lokomotýv 99 aspoň na chvíľu zápas zdramatizoval. Záverečné slovo mal však Sloboda, ktorý tak ako jeho spouhráč Tončo v tomto zápase skórovali dvakrát. V zápase to iskrilo o čom svedčí niekoľko žltých kariet a aj dve červené karty pre MolnáraGrajciara. O prekvapenie kola sa postarali hráči SP Hronn Xanto, ktorí roztrhali všetky predzápasové prognózy a porazili favorizovaných Pivkárov i zásluhou hetriku Marunčiaka a po góle pridali PlesníkPutiš. R-Pub Unionka si prehľadom poradil s posledným Narimexom, k čomu dopomohol hetrikom Ambroz. R-Pub Unionka si tak definitívne zabezpečila postup do nadstavbovej skupiny o postup do I.ligy. Líder strelcov V. Grajciar z mužsta Pivkári má na svojom konte 23 gólov, ale pre zranenie možno už ďalší nepridá a tak je tu šanca pre prenasledovateľov.

Tretialiga ponúkla hneď v úvode zaujímavý súboj mužstiev, ktoré ešte živili šancu o postup do nadstavbovej skupiny o postup. Po remíze v prvom dejstve rozhodlo zlepšeným výkonom o víťazstve Piánko nad Stars. V súboji mužstiev, ktoré už dlhšiu dobu neokúsili trpkosť prehry boli úspešnejší hráči Autotechny, ktorá už po polčase viedela nad Munaro United o tri góly. Strelecky sa darilo najmä Majerčíkovi s tromi gólmi. Melich štyrmi gólmi a Gaal P. hetrikom v drese Shadows prispelik výraznému víťazstvu nad Harou. Vedúce Tornádo nezaváhalo a triumfom nad Underdogs sa vrátilo sa na víťaznú vlnu, k čomu dopomohol hattrickom Hudec. Na čele kanonierov sa na Guglavu z Munaro United dotiahol s Gaal P. zo Shadows, keď majú obaja po 21 strelených gólov.

Foto zo zápasu Stars - Piánko (Juraj Plesník)
Foto zo zápasu Stars - Piánko (Juraj Plesník)
 

Liga pokračuje v sobotu 13. mája 2017 zápasmi I. a II.ligy. III.liga sa nehrá!

 I.liga LIMFU Zvolen 15.kolo
9:00 Rytieri - Xanto team
9:00 FC Mariáš - Detroit
10:00 L-Trade - Euroteam
10:00 Oranjes - Zanziganda
11:00 Demitrans - Remos

 II.liga LIMFU Zvolen 13.kolo
08:00 Pivkári - R-Pub Unionka
08:00 Narimex Premium - Lokomotýv 99
11:00 BarBar - Alcolégia
12:00 Legionári - SP Hronn Xanto


spodok
c3jo design