hlavicka
obsah_hore


Program zápasov výberov LIMFU Zvolen na Slovenskom pohári
06.05.2017 (Juraj Plesník)
 
Už v pondelok 8. mája 2017 sa uskutoční LIMFU ZVOLEN CUP 2017 - Slovenský pohár výberov mestských líg na umelej tráve MFK. Rozpis zápasov je už na stránke turnaja. Kedy a s kým odohrajú svoje zápasy výbery LIMFU?
 

Výber LIMFU Zvolen 2 sa predstaví od 9:00 v skupine A, kde sa stretne s výbermi z Mestskej únie malého futbalu Trenčín (MUMF Trenčín) v ktorej pôsobí aj majster Slovenska z roku 2016 mužstvo FC Letka , výberom Bratislavskej ligy malého futbalu (BLMF) a výberom TOP liga Trnava pod ktorej hlavičkou nastúpi druhý výber bratislavskej TOP ligy.

Súperi a hracie časi v základnej skupine výberu LIMFU Zvolen 2
 SKUPINA A  
09:00
MUMF Trenčín
web  
09:50
TOP liga Trnava (Bratislava B)
web  
10:40
Bratislavská liga MF
web  

Výber LIMFU Zvolen 1 sa od 9:25 v skupine B stretne s výberom Mestskej únie malého futbalu Banská Bystrica (MUMF Banská Bystrica) a s výbermi Futbalovej miniligy Prešovskej univerzity a Mestskej ligy malého futbalu Považská Bystrica (MLMF Považská Bystrica).

Súperi a hracie časi v základnej skupine výberu LIMFU Zvolen 1
 SKUPINA B  
09:25
FM Prešovskej univerzity
web  
10:15
MUMF B.Bystrica
web  
11:05
MLMF P.Bystrica
web  

Vo štvrťfinále 1 a 2 o 12:45 na seba narazia najúspešnejšie mužstvá práve z týchto dvoch skupín (A a B).O postup do semifinále zabojujú víťaz skupiny A (A1) proti druhému zo skupiny B (B2) a víťaz skupiny B (B1) proti druhému zo skupiny A (A2).Pri zhode okolností na seba môžu naraziť oba naše výbery.

O 13:05 je  naplánované slávnostné otvorenie turnaja s nastúpením všetkých zúčastnených mužstiev. 

Semifinálové zápasy sa odohrajú  o 16:20. V prvom semifinále sa strenú víťaz štvrťfinále 1 (víťaz A1-B2) proti víťazovi štvrťfinále 4 (víťaz D1-C2) a v druhom semifinále víťaz štvrťfinále 2 (víťaz B1-A2) proti víťazovi štvrťfinále 3 (víťaz C1-D2).

Turnaj ukončia zápasy o pohárové umiestnenie. Zápas o 3.miesto v ktorom sa stretnú zdolaní semifinalisti je na programe o 17:15. Vrchol turnaja, teda finálový zápas sa odohrá o 17:40. 

Kompletný rozpis zápasov na stránke turnaja.

Pre všetky mužstvá je okrem pitného režimu zabezpečný aj guľáš, ktorý sa bude podávať od 11:30 podľa prideleného časového programu.

Súčasťou turnaja je aj bohatý sprievodný program (viac info), ktorého vrcholom je stretnutie internacionálov MFK Zvolen a ŠK Slovan Bratislava od 15:30. Chýbať nebude ani tombola (viac info) s hodnotnými cenami, ktorej žrobovanie je na programe od 17:05.

spodok
c3jo design