hlavicka
obsah_hore


Výbery LIMFU Zvolen na celoslovenskom turnaji
01.05.2017 (Juraj Plesník)
 
Nedávno sme Vás informovali veľkom podujatí, ktoré sa uskutoční vo Zvolene. LIMFU ZVOLEN CUP 2017 - Slovenský pohár výberov mestských líg sa uskutoční už budúci pondelok 8. mája 2017 na umelej tráve MFK. Tentokrát prinášame dôležité in formácie z pohľadu reprezentácie ligy malého futbalu vo Zvolene.
 
Domáca súťaž LIMFU Zvolen získala ako organizátor možnosť postaviť dva výbery z futbalistov pôsobiacich v aktuálnej sezóne LIMFU Zvolen 2016/2017.

LIMFU Zvolen cup - Slovenský pohár

Výber LIMFU Zvolen 1 bude z lavičky viesť dvojica Ondrej Lameš a Štefan Sudimák ml. V skupine B zabojuje o postup v derby zápase s výberom Mestskej únie malého futbalu Banská Bystrica (MUMF Banská Bystrica) a s výbermi Futbalovej miniligy Prešovskej univerzity a Mestskej ligy malého futbalu Považská Bystrica (MLMF Považská Bystrica).

Nášho druhého zástupcu LIMFU Zvolen 2 bude viesť trénerské duo Ondrej Janeček a Branislav Kolenič. Výber sa predstaví v skupine A, kde sa stretne s výbermi z Mestskej únie malého futbalu Trenčín (MUMF Trenčín), Bratislavskej ligy malého futbalu (BLMF) a výberom TOP liga Trnava.

Pred blížiacim sa podujatím je už len veľmi málo priestoru na spoločnú prípravu výberu hráčov. Výbor LIMFU pripravil pre našich reprezentantov v sobotu 6. mája od 11:45 spoločný tréning na umelej tráve MFK Zvolen. Okrem taktickej prípravy bude po skončení ligových zápasov LIMFU pripravené aj ihrisko s parametrami pre malý futbal, na ktorom si budú môcť reprezentanti zatrénovať a vyskúšať podmienky aké na nich budú čakať počas turnaja. Účasť všetkých nominovaných je tak povinná.

Výbor LIMFU nominoval širšiu nomináciu z hráčov pôsobiacich v našich ligách, ktorá nie je definitívna a v prípade potreby môže byť ešte doplnená. Rozdelenie nominovaných do výberov by malo byť čo najvyrovnanejšie a názvy výberov LIMFU 1 a LIMFU 2 v žiadnom prípade nezohľadňujú silu výberu. Po sobotňajšom spoločnom tréningu by sa malo rozhodnúť o zložení oboch výberov a konečnej nominácii, keďže za výbery mestských líg môžu nastúpiť maximálne dvaja brankári a dvanásť hráčov do poľa.

Predbežná nominácia LIMFU Zvolen 1 :
Ladislav Moravčík a Ján Vaculčiak (Detroit), Štefan Sudimák ml. (Euroteam), Dominik Kudlík (Lokomotýv 99), Lukáš Höger, Erik Patz, Tomáš Lacko, Miroslav Hanuska (všetci L-Trade), Pavol Černický, Ján Kouřil, Tomáš Švec (všetci Oranjes), Vladimír Bobor, Erik Valach, Ľubomír Vrana, Lukáš Roziak (všetci Remos), Marián Hradňanský (ZanziGanda).

Predbežná nominácia LIMFU Zvolen 2 :
Ondrej Pavlenda (Demitrans), Martin Kucbel, Dominik Machava, Peter Korpáš (všetci L-Trade), Aleš Čerhýň, Ľudovít Jamnický, Dušan Spišiak (všetci Oranjes), Vladimír Grajciar (Pivkári), Miroslav Mikla, Jozef Malatinec, Marian Bariak (všetci Remos), Andrej Ostrihoň a Patrik Konôpka (obaja Rytieri), Peter Kováč, Matej Plesník, Marek Borgoň (všetci Xanto team), Andryi Bordun a Roland Mojžiš (obaja ZanziGanda).

Predbežná nominácia a predbežné rozdelenie hráčov do výberov
nominácia LIMFU Zvolen na Slovenský pohár 2017


spodok
c3jo design