hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 15.kolo
25.04.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

V sobotu si mužstvá pripísali víťazstvá podľa predpokladov väčšiny z 31 účastníkov 15.kolo tipovačky. Len dve remízy v III.lige sa neočakávali. Deľbu bodov v dueli Autotechny Stars s Harou správne uhádla štvorica vigi28, Kamco, Andrees a Osto (13%). No a zďalšie zaváhanie Tornáda, ktoré remízovalo so Stars trafil jedine Andrees (3%).

Bonusový zápas jasne ovládol favorit, ale nikto z tipujúcich nečakal, že si Remos poradí s Euroteamom až rozdielom ôsmich gólov. Presný výsledok netrafil nikto.

Víťazmi 15.kola sa stali vigi28, Jarck a usho keď získali po 8 bodov (6 bodov správne tipy + 2 body z bonusového zápasu , extra bonus sa neudeľoval). Kompletné poradie 15.kola.

V poradí podkategórií sa v poradí výraznejšie zmeny neudiali. Najlepšie naďalej tipuje prekvapenia jaro aj keď v tomto kole dve remízy netrafil má zatiaľ bilanciu 16 zo 47 správne tipovaných prekvapení. Kamil04 si polepšil o dva body svojím tipom na bonusový zápas a stále je na čele so ziskom 22 zo 70 možných bodov za tipovanie bonusových zápasov. Andrees trafil obe remízy a je neohrozene na čele poradia tipérov remíz.

V celkovom poradí je so ziskom 111 bodov aj naďalej dvojica vigi28 a Jarck. Kompletné poradie tipovačky.

V sobotu sa odohrá niekoľko zaujímavých a dôležitých zápasov, ktoré môžu výrazne prehovoriť do konečného poradia. Ako bonusový zápas ste si zvolili súboj o čelo II. ligy medzi Alcolégiou a Pivkármi !

Kompletné grafické zhrnutie výsledkov zo soboty 22.4.2017spodok
c3jo design