hlavicka
obsah_hore


LIMFU ZVOLEN CUP - Slovenský pohár
výberov mestských líg v malom futbale
25.04.2017 (Juraj Plesník)
 
Už onedlho sa vo Zvolene uskutoční veľké športovo-kultúrne podujatie na ktorom by ste nemali chýbať.
 
Liga malého futbalu Zvolen v spolupráci s Mestským futbalovým klubom Zvolen a Slovenským zväzom malého futbalu zorganizujú v pondelok 8.5.2017 športové podujatie s bohatým sprievodným programom LIMFU ZVOLEN CUP - Slovenský pohár výberov mestských líg v malom futbale.


Riaditeľom organizačného výboru podujatia a hlavným strojcom myšlienky usporiadať celoslovenský turnaj vo Zvolene je člen výboru LIMFU Ján Račko, ktorému sa podarilo osloviť činovníkov všetkých líg v pôsobnosti SZMF.

Do Zvolena zavíta šestnásť výberov mestských líg z celého Slovenska od Bratislavy až po Košice. Domáca súťaž LIMFU Zvolen získala ako organizátor možnosť postaviť dva výbery z futbalistov pôsobiacich v aktuálnej sezóne LIMFU Zvolen 2016/2017.

Turnaja sa zúčastní celkom 18 mužstiev, ktoré boli žrebom z 29.3.2017 (video zo žrebovania) rozdelené do dvoch štvorčlenných a dvoch päťčlenných skupín z ktorých postupujú do vyraďovacej časti dve najlepšie mužstvá po odohraní vzájomných zápasov v základnej skupine.

Okrem samotného turnaja bude pre všetkých účastníkov ale najmä pre fanúšikov a návštevníkov podujatia pripravený bohatý sprievodný program. V priebehu dňa sa predstaví ľudová hudba Jozefa Svinteka, vystúpenie mažoretiek a členiek TaŠ, k dispozícii budú i atrakcie pre deti a na záver celého dňa bohatá tombola.

Vrcholom celého sprievodného programu bude stretnutie internacionálov MFK Zvolen a Slovana Bratislava, ktoré sa začne o 15:30. Po autogramiáde a predstavení účastníkov tohto zápasu budú odovzdané bývalým hráčom MFK Zvolen pamätné listy. O netradičný slávnostný výkop sa postarajú parašutisti, ktorí zoskočia priamo na ihrisko.

Podujatie takéhoto veľkého rozsahu by sa nepodarilo zorganizovať bez pomoci dobrovoľníkov a sponzorov. Generálnym sponzorom celého podujatia je Schaller facililty s.r.o. a hlavným sponzorom zápasu internacionálov STOKAT-M s.r.o.

Schaller facility s.r.o. Stokat-M s.r.o.

Všetky dôležité informácie nájdete na webovej stránke podujatia limfucup.wz.sk a v udalosti podujatia na facebooku.

Koncom týždňa prinesieme ešte všetky dôležité informácie týkajúce sa výberov LIMFU Zvolen ako účastníkov turnaja.

Plagát LIMFU Zvolen cup - Slovenský pohár
Plagát LIMFU Zvolen cup - Slovenský pohár (autor Ing. Miloš Masarik)
 

spodok
c3jo design