hlavicka
obsah_hore


Vyrovnaná III.liga priniesla dve remízy
24.04.2017 (Miloš Masarik a Juraj Plesník)
 
V navyššej súťaži priniesol zaujímavú zápletku len súboj mužstiev z chvosta tabuľky. Vyrovnanejšie zápasy sa odohrali v III.lige.
 
Všetky mužstvá z čela I.ligy si so svojimi súpermi v tomto kole poradili jednoznačnými výsledkami. Remos naďeľoval Euroteamu, keď dominovali v druhom polčase a hetrikom prispeli k hladkému víťazstvu RoziakBobor. L-Trade si udržalo vedenie bez straty bodu a Xantu nasúkalo desiatku i zásluhou piatich gólov T.Lacka a hetriku Hanusku. Zanziganda si poradila s Demintrans, hetrik zaznamenali BordunHradňanský. Oranjes po prvom dejstve viedli iba o gól nad Detroitom, no v druhom dejstve pridali ešte tri góly a pohodlne zvíťazili. V najvyrovnanejšom stretnutí sa stretol ôsmy FC Mariáš s poslednými Rytiermi. A boli to práve Rytieri, ktorí zvládli lepšie prvý polčas, ktorý vyhrali o gól. Po kolektívnom výkone však FC Mariáš zápas otočil a zvíťazil najtesnejším rozdielom i vďaka výborne chytajúcemu M.Makovínimu, ktorý v závere zlikvidoval i vyložené šance súpera. V ligovej tabuľke sa poradie mužstiev nemenilo. MEnilo sa však poradie v tabuľke strelcov, ktorá začína byť nesmierne vyrovnaná. Na čelo sa prepracoval Roziak z Remosu s 23 strelenými gólmi.

V tretej lige sa po výsledkoch poradie tiež nemenilo, mierne sa upravili bodové rozstupy. Vedúce Tornádo stratilo bod so zlepšujúcimi Stars. Munaro United zlepšeným výkonom v druhom polčase uspelo s posledmými Underdogs, keď hetrik zaznamenal Guglava. Shadows vybojovali vo vyrovnanom stretnutí víťazstvo s Piánkom a Hara delila body s Autotechnou Stars. Dve kolá pred koncom základnej časti majú len dve mužstvá jasné v ktorej časti nadstavby budú pokračovať. Tornádo si zahrá v skupine o postup 1.-4. a Underdogs o umiestnenie 5.-8. Ostatné mužstvá sa ešte pobijú o postup medzi najlepšiu štvorku v zostávajúcich zápasoch. Na čele kanonierov sa osamostatnil Guglava z Munaro United s 21 gólmi.

Foto zo zápasu Alcolégia - Narimex Premium (Juraj Plesník)
Foto zo zápasu Shadows - Piánko (Juraj Plesník)
 

Liga pokračuje v sobotu 29. apríla 2017 kompletným programom zápasov všetkých troch líg.

 I.liga LIMFU Zvolen 14.kolo
9:00 Detroit - L-Trade
9:00 Zanziganda - Remos
10:00 Rytieri - Demitrans
10:00 Xanto team - FC Mariáš
11:00 Euroteam - Oranjes

 II.liga LIMFU Zvolen 12.kolo
08:00 Legionári - BarBar
08:00 Narimex Premium - SP Hronn Xanto
11:00 R-Pub Unionka - Lokomotýv 99
12:00 Pivkári - Alcolégia

 III.liga LIMFU Zvolen 13.kolo
12:00 Undredogs - Shadows
13:00 Autotechna Stars - Stars
13:00 Hara - Munaro United
14:00 Piánko - Tornádo

spodok
c3jo design