hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 14.kolo
18.04.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Liga malého futbalu Zvolen pokračovala ďalšími zápasmi. V tomto kole sa odohralo 12 zápasov, keďže zápas Oranjes - Xanto team bol kontumovaný ani jednému z 31 zúčastnených tipujúcich tohto kola za tento zápas neboli pripísané body. Väčšina zápasov dopadla podľa očakávaní, no tri zápasy sa skončili prekvapivými výslekami. Výhru Demitrans s FC Mariáš očakávala len pätica Jaro, Sulo, usho, Kamco, Asspire (16%). Aj Autotechna, ktorá zaskočila Tornádo prekvapila tipujúcich. Len štvorica Dubro, hemendex, brco007 a Asspire (13%) verila v prekvapenie. Nečakala sa ani remíza Munaro United s Piánkom a jedine ROSOMAK ju tipoval správne (3%)

Prekvapením sa skončil aj bonusový zápas, keď výhru BarBaru nad Pivkármi očakávali len ôsmi tipujúci (25%). Presný výsledok 6:4 ale tentokrát netrafil nikto z nich.

Víťazmi 14.kola sa stali korpy77 a usho keď obaja získali po 10 bodov (8 bodov správne tipy + 2 body z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus).

Najlepší tipér prekvapení jaro si polepšil, keď v tomto kole uhádol ďalšie dve prekvapenia a celkovo 16 zo 45. Kamil04 zostáva na čele tipérov bonusových zápasov keď získal 20 zo 65 možných bodov za tipovanie bonusových zápasov. Andrees je aj naďalej na čele poradia tipérov remíz.

V celkovom poradí je so ziskom 103 bodov na čele dvojica vigi28 a Jarck.

Ďalšie tipovačky je už pripravené a tentokrát tipujeme presný výsledok zápasu Remos - Euroteam!spodok
c3jo design