hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 12. a 13.kolo
09.04.2017 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Začiatok janrej časti súťaže LIMFU nám priniesol aj pokračovanie tipovacej súťaže. Tentokrát zhrnieme dve kolá tipovačky v jednom vyhodnotení.

Pred týždňom sa odohralo kolo len so siedmymi zápasmi v programe hracieho dňa. Dva zápasy však boli kontumované a tak ich výsledky nemohli byť vyhodnotené v tipovačke. Súčasťou tohto kola boli aj dohrávané zápasy 3.kola II.ligy, ktoré boli už v minulosti v ponuke a tak boli vyhodnotené tipy aj od účastníkov, ktorý sa aktívne tentokrát nezapojili. Celkovo sa zapojilo 41 tipujúcich z toho aktívne do tohto kola poslalo svoje tipy 29 účastníkov.

Jediný duel sa dá označiť za prekvapenie a to výhra Detroitu s Euroteamom, ktorú tipovalo len 7 tipujúcich (24%).

V bonusovom zápase si BarBar poradil s Narimex Premiumom 6:1 a syko sa trafil úplne presne!

Vďaka tomuto zásahu sa stal aj víťazom 12.kola tipovačky, keď uhádol všetky zápasy a získal 9 bodov (4 bodov správne tipy + 5 bodov z bonusového zápasu + extra bonus sa neudeľoval).

Tento víkend sa odohralo všetkých 13 zápasov a svoje tipy odoslalo 29 účastníkov tipovačky. Tri výsledky však nenaplnili očakávania väčšiny. Výhru Detroitu so Zanzigandou tipovali len šiesti (21%) a výhru Piánka nad Harou len piati (17%) tipujúci. Najväčším prekvapením však bola remíza R-Pubu s Alcolégiou, ktorú však netipoval nikto.

Bonusový zápas Lokomotývu 99 s SP Hronn Xanto priniesol výsledok 6:3 a opäť sa našli tipujúci, ktorý sa trafili. Tentokrát uspeli Jarck a laliq.

Jarck ovládol 13.kolo tipovačky, keď získal 13 bodov (8 bodov správne tipy + 5 bodov z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus).

Najlepší tipér prekvapení je naďalej jaro keď správne odhadol 14 zo 41 prekvapení. Novým lídrom tipovania prekvapení je kamil04 keď získal 19 zo 60 možných bodov za tipovanie bonusových zápasov. Andrees je stále načele poradia tipérov remíz.

V celkovom poradí sa to poriadne prehusťuje. Na prvom mieste je so ziskom 96 bodov dvojica dallis a Jarck, no s minimálnym náskokom. Prvých 13 tipujúcich je v rozmädzí len 10 bodov!

Ďalšie tipovačky je už pripravené a tentokrát tipujeme presný výsledok dôležitého zápasu v boji o víťaza II.ligy BarBar vs. Pivkári.spodok
c3jo design