hlavicka
obsah_hore


Alcolégia stratila prvé body. Oranjes rozstrieľali Rytierov.
09.04.2017 (Juraj Plesník)
 
Ďalším kolom pokračovala liga malého futbalu. Favoriti vo väčšine prípadov nezaváhali a potvrdili papierové predpoklady.
 
V najvyššej súťaži sa strelcom v dueli Oranjes proti Rytierom darilo. Oranjes rozstrielali svojho súpera aj vďaka šiestim gólom Zátureckého a tri góly pridal Fraňa. Za Rytierov korigoval vysokú prehru hattrickom Kuchár. L-Trade sa proti nováčikovi FC Mariáš na víťazstvo celkom natrápili a vyhrali najtesnejším rozdielom. FC Mariáš mohol aj bodovať lenže desiatka v posledných sekundách zostala nepremenená. V oklieštených zostavách proti sebe nastúpili Zanziganda a Detroit. Hráči Detroitu Golian a Suja sa presadili po trikrát a pomohli tak svojmu mužstvu k cennej výhre. Xanto team sa snažil proti Remosu držať krok, no Bobor, ktorý skóroval až štyrikrát sa ukázal rozdielovým hráčom a favorit tak nezaváhal. Euroteam sa dostal do polčasu proti Demitrans do slušného náskoku, ale v druhom polčase sa súper dotiahol na jediný gól. Body však už vybojovať nedokázal.

Druhá liga začala zápasmi hneď z rána a Lokomotýv 99 si aj vďaka štyrom gólom kanoniera Kudlíka poradil s SP Hronn Xanto. O prvé body v tejto sezóne pripravili suverénnu Alcolégiu futbalisti R-Pub Unionky a to ešte siahali aj po víťazstve. Zaváhanie lídra využili na zníženie Pivkári, ktorým pomohol k výhre trojgólový Grajciar V. ako aj BarBar, ktorý si poradil s posledným Narimex Premiumom. Prvá trojica už zrejme pohárové priečky nepustí, ale o ďalšie miesta sa zvedie ešte zaujímavý boj. V tabuľke strelcov kraluje s 21 presnými zásahmi V. Grajciar z Pivkárov.

Vyrovnaná tretia liga priniesla dva vyrovnané a dramatické zápasy. Piánko dokázalo otočiť proti Hare a tesne zvíťazili a Autotechne proti Underdogs stačilo k trom bodom streliť jediný gól. Jednoznačnejšie si poradilo Tornádo proti Shadows a Munaro United proti Stars, keď sa aj vďaka trom gólom v tomto stretnutí prepracoval Gugalava na líderskú pozíciu v tabuľke strelcov s 18 gólmi. Tornádo je zatiaľ bezpečne na čele, no na ďalších priečkach je to vzácne vyrovnané. Druhé Munaro Utd. a posledný Underdogs delí len 6 bodov.

Ďalšie kolo LIMFU sa odohrá v sobotu 15. apríla 2017. Na programe sú opäť zápasy všetkých troch líg.

 I.liga LIMFU Zvolen 12.kolo
9:00 Euroteam - Zanziganda
9:00 Oranjes - Xanto team
10:00 Detroit - Remos
10:00 Rytieri - L-Trade
11:00 FC Mariáš - Demitrans

 II.liga LIMFU Zvolen 11.kolo
11:00 Alcolégia - Narimex Premium
12:00 Lokomotýv 99 - Legionári
12:00 BarBar - Pivkári
13:00 SP Hronn Xanto - R-Pub Unionka

 III.liga LIMFU Zvolen 11.kolo
08:00 Autotechna Stars - Tornádo
08:00 Undredogs - Hara
13:00 Piánko - Munaro United
14:00 Stars - Shadows

spodok
c3jo design