hlavicka
obsah_hore


Po prestávke pokračovala Liga 40+
21.02.2017 (Miloš Masarik a Juraj Plesník)
 
Ďalšie kolo ligy 40+ prnieslo bohatú gólovú úrodu. Strelcom sa skutočne darilo, keď sa presadili až 39krát.


Strelecky sa prejavili najmä Adrián Štefko s piatimi gólmi a Rastislav Torňoš so štyrmi gólmi (obaja FC Coffola 40). Toto kolo rozhodoval Ján Urda, a keďže sa hralo slušne, žiadny z hráčov nebol napomínaný kartami. Najlepší výkon podali Ľuboš Guzman v bráne Euroteamu 40 a nielen strelecky exceloval Adrin Štefko v drese FC Coffola 40.

V úvodnom dueli sa stretli druhá FC Coffola 40 s piatemu R-Pub 40. Obe mužstvá nastupovali v oklieštených zostavách, no „Coffoláci“ nenechali nič na náhodu a už v prvom dejstve rozhodli o plnom bodovom zisku. Po siedmych góloch v prvom dejstve v bráne R-Pubu vystriedal Cingela Tužinský, ktorý bol strelcom úvodného gólu do Štefkovej brány, druhý vsietil Branislav Stankovič. Do druhého polčasu nastúpili hráči FC Coffola 40 vedomí si päťgólového vedenia s menším nasadením ako v na začiatku zápasu. Na dôraze pridali až po góloch Schallera, Kocúra a dvoch Grofika v rade. Potom sa však stav stretnutia menil už iba po góloch štvorgólového Torňoša a polčasovým hetrikom Adriána Štefka, ktorý celkovo zaznamenal v stretnutí päť gólov. FC Coffola 40 si tak upevnila druhú priečku v tabuľke.

9:00 FC Coffola 40 12 - 6 R-Pub 40
  Urda
A.Štefko
5
 
(7-2)
 
gol
2
Grófik
 
Torňoš
4
     
gol
1
M.Stankovič
 
Dvorovenko
2
     
gol
1
Tužinský
 
Kolár
2
 
gol
1
Schaller
             
gol
1
Kocúr
                   

Priamy súboj tabuľkových susedov sa odohral v stretnutí tretieho Euroteamu 40 proti štvrtému Raky Elán 40. Lepšie začal Euroteam 40, keď sa presadil Vojtek popod vybiehajúceho Kozárika. Druhý gól po samostatnej akcii a peknej kľučke s prehľadom strelil Janeček. Potom sa vyznamenal obetavým zákrokom Guzman v bráne Euroteamu 40 a z protiútoku sa presadil proti Kozárikovi Paulovčík. V druhom dejstve znížil presnou strelou do šibenice Šipula. Po sérii šancí zelenobielych ktoré zlikvidoval výborne chytajúci Guzman strelil gól Paraj po peknej kombinačnej akcii. Janeček v najkrajšej akcii stretnutia vypracoval šancu pre Koleniča a ten pohodlne skóroval. Gólovú bodku za stretnutím dal svojim druhým gólom v stretnutí Šipula. Šance mali ešte ParajJaneček , ale bránková konštrukcia bola proti.

10:00 Euroteam 40 5 - 2 Raky Elán 40
  Urda
Paraj
1
 
(3-0)
 
gol
1
Šipula
 
Janeček
1
 
       
 
Paulovčík
1
           
 
Vojtek
1
           
 
Kolenič
1
           
                   

Na záver hracieho dňa sa stretli mužstvá z opačných pólov tabuľky. Vedúci Boxo Utd. 56, ktorý ešte neprehral boli favoritmi v stretnutí s poslednému SP Hronn Xanto 40. Lepšie začali futbalsti SP Hronn keď po Krokošovej akcii mal šancu Macurák. Prvých dvadsať minút nebol vidieť rozdiel, hra bola vyrovnaná a SP Hronn Xanto 40 držal svojimi obetavými zákrokmi Plesník pri absencii Sása. Na druhej strane Snopko zlikvidoval šance GajdošaPokorádiho. Potom líder súťaže začal rýchlymi prihrávkami obliehať bránu súpera za Sudimákovej režie a Plesníka prekonal najprv Hakel, potom sa presadil Sudimák a polčasové skóre uzavreli VéghHakelom. V druhom dejstve skóre narastalo v prospech Boxo Utd. 56, a až za stavu 0:7 znižoval Krokoš a ďalší presný zápas pridal za SP Hronn Xanto 40 Pokorádi, keď upravoval na 2:10. Hráči Boxa Utd. 56 si s chuti zastrieľali a do streleckej listiny sa zapísali až siedmi strelci. Boxa Utd. 56 si tak desaťgólovým víťazstvom upevnil prvenstvo a zachoval neporaziteľnosť.

11:00 Boxa Utd. 56 12 - 2 SP Hronn Xanto 40
  Urda
Bozalka
2
 
(4-0)
 
gol
1
Krokoš
 
Šufliarsky
2
 
 
gol
1
Pokorádi
 
Blaszek
2
           
 
Hakel
2
           
 
Végh
1
           
 
Žifčák
1
           
 
Chabada
1
           
 
Sudimák ml.
1
           
                   

Program 6.kola v sobotu 25.2.2017 v hale ZŠ Nám. Mládeže
9:00 Boxo Utd. 56 - FC Coffola 40
10:00 SP Hronn Xanto 40 - Euroteam 40
11:00 R-Pub 40 - Raky Elán 40
spodok
c3jo design