hlavicka
obsah_hore


XXIX. ročník STOKAT Zimného turnaja LIMFU Zvolen 2017
08.02.2017 (Juraj Plesník)
 
V sobotu 11.02.2017 sa od 7:30 v športovej hale IX.ZŠ Námestie mládeže na zvolenskom sídlisku Západ uskutoční XXIX.ročník Zimného turnaja LIMFU. Kto s kým a kedy v pokračovaní článku.
 

Tento rok sa turnaja zúčastní 17 mužstiev LIMFU (10 mužstiev z I.ligy, 3 mužstvá z II.ligy a 4 mužstvá z III.ligy). Organizátor vyžreboval všetkých účastníkov do štyroch základných skupín. V troch skupinách sa vo vzájomných stretnutiach stretnú po štyri mužstvá a jedna skupina bude päťčlenná.

Obhajca minuloročného triumfu na tomto turnaji mužstvo Oranjes sa v základnej skupine A stretne s prvoligovým FC Mariáš, lídrom II.ligy po jesennej časti Alcolégiou a treťoligovým Shadows. Zápasy tejto skupiny sa začínajú od 7:30.

V skupine B odohrajú zápasy od 8:00 a predstavia sa v nej prvoligové mužstvá Remos, Xanto team a Rytieri doplnené treťoligovým Stars.

Majster LIMFU zo sezóny 2015/2016 a vedúce mužstvo I.ligy po jesnnej časti L-Trade sa v skupine C pobije o postup s ďalšími prvoligistami Euroteamom a Demitrans spoločne s nováčikom z tejto sezóny LIMFU treťoligovým mužstvom Autoteachna Stars. Skupina sa hrá od 11:45.

Skupina D začne zápasmi od 11:15 a na seba v nej narazia prvoligové mužstvá Zanziganda a Detroit spoločne s druholigovými BarBarom a Lokomotývom 99 a ďalším nováčikom LIMFU treťoligovým Munarom United.

Vyraďovacia časť turnaja začne zápasmi štvrťfinále od 15:40 a zo základnej skupiny do nej postupujú mužstvá na 1. a 2.mieste. Následne turnaj pokračuje klasickým vyraďovacím K.O. formátom až do finále.

Zápasy vo štvorčlenných skupinách sa odohrajú 1x17 minút a v päťčlennej skupine 1x13 minút čistého času s 2 minútovými prestávkami medzi zápasmi.

Vo vyraďovacej časti sa všetky zápasy odohrajú 1x17 minút čistého času a prestávky medzi zápasmi budú 3 minútové. V prípade nerozhodného výsledku nasledujú pokutové kopy až do rozhodnutia.

Rozpis zápasov turnaja je k dispozícii na stránke turnaja Zimný turnaj/aktuálny ročník. 

Výbor LIMFU žiada všetkých zúčastnených o dodržiavanie hracích časov a udržiavanie poriadku v športovej hale a príslušných priestoroch! Vstup do športovej haly je povolený len v športovej obuvy (resp. návlekoch) a povolené je používať len halovú obuv, ktorá nezanecháva šmuhy na palubovke


Všetkých Vás srdečne pozývame
Výbor LIMFU Zvolen
spodok
c3jo design