hlavicka
obsah_hore


Pozvánka na XXIX. ročník Zimného turnaja
LIMFU Zvolen
16.01.2017 (Juraj Plesník)
 
Výbor LIMFU Zvolen Vás pozýva na XXIX. ročník Zimného turnaja LIMFU, ktorý sa uskutoční 11.2.2017 (sobota) v športovej hale IX.ZŠ Námestie mládeže Zvolen - Západ. Pozvané sú všetky mužstvá registrované v LIMFU Zvolen v sezóne 2016/2017.

Kedy: 11.2.2017 od 8:00 (sobota)
Kde: ŠH IX.ZŠ Námestie mládeže Zvolen - Západ
Účastníci: Mužstvá LIMFU v sezóne 2016/2017
Štartovné: 40,- € / mužstvo
Prihlasovanie: Na zasadnutí výboru LIFMU do 1.2.2017 do 19:00
 

Neoddeliteľnou súčasťou zimnej prestávky počas sezóny zvolenskej ligy malého futbalu je tradičný Zimný turnaj LIMFU. Turnaj sa organizuje už od roku 1989 a patrí medzi najstrašie turnaje vo Zvolene. V minulosti patrilo medzi účastníkov v rámci zimnej prípravy množstvo mužstiev nie len zo zvolenskej ligy malého futbalu LIMFU, ale aj mužstvá veľkého futbalu z okolia Zvolena. Niektoré ročníky sa tak museli odohrať dokonca až počas troch dní. Toho posledného sa zúčastnilo 13 mužstiev a z celkového triumfu sa tešilo mužstvo Oranjes, ktoré prešlo turnajom bez jedinej prehry.

V súčastnosti je turnaj uzavretý len pre mužstvá LIFMU pôsobiace v aktuálnej sezóne. Zúčastniť sa teda môže ktorékoľvek z 26 mužstiev zo všetkých troch líg LIMFU. Počet účastníkov turnaja nie je obmedzený a výbor LIMFU prispôsobí formát turnaja podľa počtu prihlásených mužstiev.

Mužstvá môžu nastúpiť len s hráčmi, ktorých majú na svojich aktuálnych súpiskách. Prihlasovanie hráčov na súpisky mužstiev resp. prestupy hráčov medzi mužstvami sú možné aj pred Zimným turnajom. Platí však, že hráčovi, ktorý bude dopísaný na súpisku mužstva pred Zimným turnajom a nastúpi resp. bude uvedení na zápise o stretnutí na čo i len jednom stretnutí na Zimnom turnaji, bude jeho štart na Zimnom turnaji považovaný za štart v jarnej časti sezóny LIMFU a do konca sezóny už nebude môcť prestúpiť resp. byť vyradený a nahradený iným hráčom na súpiske mužstva.

Pre hráčov v treste je účasť ich mužstva na turnaji príležitosťou, ako si svoje tresty odpykať a do jarnej časti ligy nastúpiť s čistým štítom. Na turnaj sa totiž prenášajú tresty z ligovej sezóny LIMFU.

Okrem prípravy na jarnú časť turnaj prináša výbornú príležitosť konfrontácie mužstiev zo všetkých troch líg LIMFU. Najlepšie mužstvá zabojujú o cenné trofeje a víťaz Zimného turnaja získa miestenku na Majstrovstvá Slovenska v malom futbale 2017, kde bude mať možnosť zabojovať proti najlepším mužstvám z celého Slovenska.

Neváhajte a prihláste svoje mužstvo! Tešíme sa na Vašu účasť!
Výbor LIMFU Zvolen 


Zimný turnaj Zvolen
spodok
c3jo design