hlavicka
obsah_hore


LIMFU Zvolen vs. MUMF Banská Bystrica
03.01.2017 (Juraj Plesník)
 
Už tento piatok o 16:30 sa v športovej hale IX.ZŠ Námestie Slobody Zvolen - Západ počas VI. ročníka turnaja Troch kráľov uskutoční priateľský zápas dvoch odvekých rivalov. Proti sebe nastúpia výbery zvolenskej ligy malého futbalu LIMFU Zvolen a bystrickej mestskej únie malého futbalu MUMF Banská Bystrica.
 

O slávnostný výkop stretnutia sa postarajú dve zvolenské športové osobnosti. Futbalová legenda Jozef Hrdlička st. a legenda zvolenského hokeja Ján Tomanec.

Hrací čas zápasu je 2x20 minút, pričom sa bude čas v poslednej minúte oboch polčasov pri prerušenej hre zastavovať. Pri remíze o víťazovi rozhodnú pokutové kopy.

Tréner zvolenského výberu a zároveň aj prezident LIMFU Zvolen Ondrej Lameš spoločne so svojím asistentom Štefanom Sudimákom ml. nominovali dvanásť hráčov a dvoch brankárov, najmä z mužstiev pôsobiacich v najvyššej zvolenskej I.lige.

Najpočetnejšie zastúpenie má Zanziganda, ktorú bude v zápase reprezentovať štvorica Marián Hradňanský, Peter Chromý, Dominik Kudlík a Štefan Sudimák. Z majstrovského L-Trade to bude Martin Kucbel, Tomáš Lacko a brankár Lukáš Höger. Z Oranjes trojica Pavol Černický, Marcel Fraňa a Ján Kouřil. Výber LIMFU ešte doplní dvojica z Remosu Vladimír Bobor a Lukáš Roziak, brankár Euroteamu Lubomír Guzman a momentálne voľný hráč Jakub Sudimák v predchádzajúcej sezóne pôsobiaci v mužstve Bufet 96.V zaujímavom meraní síl sa určite môžeme tešiť na pekný futbal s nábojom aký majú len správne derby zápasy.

Aby bol športový zážitok ešte viac umocnený, bude pre prítomných divákov po skončení stretnutia pripravená tombola o pekné hodnotné ceny.

Neváhajte a príďte našich chlapcov povzbudiť.


spodok
c3jo design