hlavicka
obsah_hore


VI. ročník turnaja Troch kráľov
13.12.2016 (Juraj Plesník)
 
V piatok 6.1.2017 sa uskutoční 6.ročník tradičného trojkráľovského turnaja pod patronátom riaditeľa turnaja Jána Račka. Tohto ročníka sa zúčastní 12 mužstiev pôdobiacich vo zvolenskej LIMFU.

Organizátori pripravili zaujímavý športovo-kultúrny program, ktorého vrcholom by mal byť súboj výberov LIMFU Zvolen vs. MUMF Banská Bystrica.

 

Organizačný výbor  
Riaditeľ turnaja: Račko Ján ( kontaktná osoba 0904 439 942,)
Predseda organizačného výboru: Bosák Ján
Členovia výboru: Plesník Ján, Plesník Juraj, Masarik Miloš,
Sloboda Adam, Tureková Miriam
Rozhodcovia: Hanes Peter, Plavec Peter
 
Sponzori:  
Ján Bosák, Ján Plesník, Milan Mlynár, Holidaypark Kováčová,Gabriel Trnavský, L-Trade, XANTO, GLS, Vladimír Maňka, Jaroslav Gunár, Ján ZvaraBarBar, Roland Schaller
   
V priebehu turnaja bude za poriadok v hale a v priestoroch konania turnaja zodpovedať SBS.
   
Miesto turnaja: ZŠ Námestie mládeže Zvolen ( 9. ZŠ )
Termín turnaja: 6.1.2017
Čas turnaja: 9:00 hod - 19:00 hod
Štartovné: 40,- € (riaditeľovi turnaja pred prvým zápasom)
   
Počet mužstiev: 12
Účastníci: BarBar, Detroit, Euroteam, FC Mariáš, L-Trade
  Oranjes, Pivkári, Remos, Rytieri,SP Hronn Xanto
  Xanto team, Zanziganda
Formát turnaja: 3 skupiny po 4 mužstvá – víťazi skupín zohrajú vo finálovej skupine stretnutia každý s každým
   
   
Hrací čas: 1 x 17 minút  hrubý čas
Meraný elektronickou časomierou – posledná minúta sa hrána čistý čas.
Na konci každého stretnutia nasledujú po 2 kopy z 10m (strelci sa menia), ktoréslúžia ako pomocné body pri rovnosti bodov.
   
Počet hráčov na súpiske: minimálne 5
Za mužstvá môžu nastúpiť v zápasoch v rámci turnaja okrem hráčov uverejnených na súpiskemužstva pre dlhodobé súťaže aj dvaja iní hráči a hráči dopísaní na súpisku pre jarnú časťsúťaží LIMFU.
Súpiska:  
Mená hráčov s číslami dresov musí byť odovzdané pred začiatkom turnaja riaditeľovi turnaja, inak nebude družstvo pripustené k prvému zápasu.
Systém turnaja: 4 + 1
Striedanie: hokejové
Počet ihrísk: 1
Povrch ihriska: palubovka
Bránky: hádzanárske
 
   
Rozhodujúce pri rovnosti bodov sú:
1) počet pomocných bodov zo všetkých zápasov
2) vzájomný zápas
3) pomocné body zo vzájomného zápasu
4) rozdiel skóre
5) vyšší počet strelených gólov
6) dodatkové penalty

Každé družstvo má k dispozícii 3 pokutové kopy, v prípade, že sa nerozhodne nasleduje K.O.systém po 1 po. kope, s tým že sa mení poradie začínajúceho.
   
Ceny :  
1.miesto : pohár + putovný pohár
2.miesto : pohár
3.miesto : pohár
Všetky mužstvá obdržia diplomy a tradičné pozornosti od sponzorov
cena FAIR-PLAY - venuje Ján Bosák + diplom
   
   
Hrá sa podľa pravidiel LIMFU.
Po piatom faule nasleduje trestný kop.
Trestanie červenými a žltými kartami sa neprenáša do ďalšieho zápasu.

Prosíme o striktné dodržiavanie začiatkov zápasov.
   
Dodatočné informácie:  
Základná časť sa odohrá v skupinách systémom každý s každým. Potom nasledujú zápasy o 1.až 3. miesto vo finálovej skupine znova systémom každý s každým.
   
Rozdelenie mužstiev do skupín:  
                 
Skupina A
Skupina B
Skupina C
(A1)
L-Trade
(B1)
Remos
(C1)
Oranjes
(A2)
Detroit
(B2)
Euroteam
(C2)
Zanziganda
(A3)
Xanto team
 
(B3)
Rytieri
 
(C3)
FC Mariáš
(A4)
BarBar
 
(B4)
Pivkári
 
(C4)
SP Hronn Xanto
         
Hracie časy:  
   
9:00
skupina C
Oranjes
-
FC Mariáš
9:25
skupina C
Zanziganda
-
SP Hronn Xanto
9:50
skupina B
Remos
-
Rytieri
10:15
skupina B
Euroteam
-
Pivkári
10:40
skupina A
L-Trade
-
Xanto team
11:05
skupina A
Detroit
-
BarBar
11:30
skupina C
FC Mariáš
-
Zanziganda
11:55
skupina C
SP Hronn Xanto
-
Oranjes
12:20
skupina B
Rytieri
-
Euroteam
12:45
skupina B
Pivkári
-
Remos
13:10
skupina A
Xanto team
-
Detroit
13:35
skupina A
BarBar
-
L-Trade
14:00
skupina C
Oranjes
-
Zanziganda
14:25
skupina C
FC Mariáš
-
SP Hronn Xanto
14:50
skupina B
Remos
-
Euroteam
15:15
skupina B
Rytieri
-
Pivkári
15:40
skupina A
L-Trade
-
Detroit
16:05
skupina A
Xanto team
-
BarBar
         
FINÁLOVÁ SKUPINA      
17:35
 
A1
-
B1
18:00
 
B1
-
C1
18:25
 
C1
-
A1
   
Prosím o striktné dodržiavanie začiatkov zápasov.
Vstup na palubovku len v čistej halovej obuvi, prípadne v návlekoch.
   
Program podujatia:  
9:00 - 16:25 Zápasy v skupinách
16:30 Zápas výberov LIMFU Zvolen a MUMF B.Bystrica
   
LIMFU Zvolen ( tréner Ondrej Lameš)
MÚMF Banská Bystrica (tréner Vladimír Kosec st.)

Hrá sa 2x20 minút, posledná minúta v oboch polčasoch sa hrajú na čistý čas, pri remíze rozhodujú o víťazovi stretnutia pokutové kopy ( po tri kopy, prípadné pokračovanie pokutových kopov až do jednogólového rozdielu, poradie tímov sa mení po každej trojici exekútorov)

Slávnostný výkop:
futbalová legenda Jozef Hrdlička st., legenda Zvolenského hokeja Jan Tomanec
   
17:25 Tombola
Žrebovanie tomboly (najmenej 10 cien, cena tombolového lístka 50 centov, zabezpečuje p. Miriam Tureková)
   
17:35 - 18:45 Zápasy finálovej skupiny
18:45 Vyhodnotenie výsledkov
   
Širšia nominácia výberu LIMFU:  
Höger, Krupička – Kudlík, Záturecký, Bordun, Kalutskyi, Kouřil, Fraňa, Hradňanský, Vaculčiak, Kucbel, T.Lacko, Roziak, Špekker,V.Bobor, Shuper, Sudimák, Chromý, Černický, Kosorín, Borgoň,



spodok
c3jo design