hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 11.kolo
29.11.2016 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Záverečné jesenné kolo dalo šancu pre 33 tipujúcich zabojovať o posledné body pred zimnou prestávkou.

Aj tentokrát si v súhrne kola pripomenieme prekvapenia, ktoré sa zrodili a opäť to boli zápasy tretej ligy, ktoré nedopadli podľa očakávaní. Underdogs zaskočili Piánko ale nie šistich tipujúcich. WR10, kamil04, Dubro, jaro, milan7 a Kamco (18%) tipovali výhru nováčika správne. Autotechna zabojovala a prekvapivo porazila Shadows , čo pred samotným zápasom očakávali len hemendex, ROSOMAK, Andrees, sojovic (12%). No a o najväčšie prekvapenie sa postarali Stars po výhre nad Harou. Tu zahviezdili svojím tipom laliq, WR10 a icko (9%) .

V zápase kola si jednoznačne poradil BarBar s R-Pub Unionkou, ale presný výsledok 6:0 neuhádol nikto.

Víťazom posledného kola tipovačky sa stal WR10 , keď získal 7 bodov (6 bodov správne tipy + 1 body z bonusového zápasu + extra bonus sa neudeľoval)

Najlepším tipérmom prekvapení po jesennej časti je jaro keď ho nezaskočilo 12 z 37 prekvapení, ktoré sme doteraz zaznamenali. Hemendex stavil na jeden presný výsledok a ten mu zatiaľ priniesol 17 z 50 možných bodov za tipovanie bonusových zápasov. Andrees je na čele poradia tipérov remíz keď získal 5 z 10 možných bodov za zrodené remízy.

V celkovom poradí je na čele o jediný bod dallis, ale všetko je ešte pred jarnou časťou otvorené.

Tipovačka sa vráti na jar....



spodok
c3jo design