hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 8.kolo (dohrávka)
22.11.2016 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Toľko prekvapení v jednom hracom dni sme tu azada ani nemali. Do tohto kola bolo zapojeních 34 tipujúcich a niektorí ani nemuseli posielať svoje tipy, keďže boli vyhodnotené tie z pôvodného termínu tohto kola.

Súhrn prekvapení začneme pri výhre Remosu nad Oranjes. Prvému menovanému totiž verilo len 11 tipujúcich (32%). Deviatich tipujúcich potešilo otočenie skóre SP Hronnu proti Legionárom (26%) a zhodne po siedmi správne verili vo výhru Lokomotývu proti Narimex Premiumu a vo výhru Munaro United proti Hara (21%). Pomaly sa dostávame k väčším prekvapeniam tohto kola. Autotechne verili proti Stars len piati tipujúci a to ygrek, Osto, ROSOMAK, sojovic a Asspire (15%). Štvorica sojovic, Dzahoda, Pyto a Asspire (12%) predvídala zmierlivú remízu v súboji Xanto teamu s Out Demitrans. No a najväčšie prekvapenia tohto kola remízu R-Pub Unionky s Pivkármi tipoval len ROSOMAK a výhru Rytierov nad Detroitom len Asspire (3%)

V zápase kola aj po deviatykrát v tejto sezóne bodoval naplno obhajca titulu L-Trade keď si poradil so Zanzigandou 5:4. Tipujúci sa priklonili rvivou väčšinou na stranu víťaza, ale presný výsledok sa nepodaril uhádnuť nikomu.

Víťazom dohrávaného kola tipovačky sa stal sojovic , keď získal 10 bodov (8 bodov správne tipy + 2 body z bonusového zápasu + 0 bodov extra bonus)

Najlepšími tipérmi prekvapení sú Kudlo, smileone a jaro so ziskom zhodne po 11 bodov. Hemendex a kamil04 sa bijú o prvú priečku v získavaní bodov za bonuseové tipy. No a Andrees je stále na čele poradia tipérov remíz vďaka svojej nečakanej taktike.

V celkovom poradí sa opäť na čelo dostal dallis, no pred svojími prenasledovateľmi má nepatrný náskok.

Tentokrát v nedeľu sa dohrajú zápasy II. a III.ligy a bonusovým zápasom bude meranie síl medzi BarBarom a R-Pub Unionkou. Tipnite si!spodok
c3jo design