hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 10.kolo
08.11.2016 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

V sobotu sa odohralo všetkých 13 zápasov a 31 tipujúcich v tomto kole zabojovalo o cenné body.

Túto sezónu je to najmä tretia liga, ktorej výsledky sú pre tipujúcicm ťažkým rébusom. Po vyrovnanom polčasovom boji rozdrtili v tom druhom Stars svojho súpera Underdogs a keďže im neverilo až toľko tipujúcich zrodilo sa prvé prekvapenie kola. Výhru Stars a bod do tipovačky správne tipovalo 10 tipujúcich (32%). Oveľa väčšie prekvapenia sa však zrodili ešte skôr. Výhru Munara United nad Shadows správne očakávala trojica simleone, hemendex a beekay (10%) a remízu v zápase Hara - Tornádo tipovali správne Andrees a opäť aj beekay (6%).

V zápase kola, ktorý ste mali možnosť zároveň tipovať aj ako bonusový zápas si poradil L-Trade s Oranjes 5:3. Väčšina tipujúcich správne uhádla víťaza zápasu, ale očakávalo sa, že v tomto zápase padne viac gólov. Predsa len sa našla tipujúca, ktorá správne tipovala presný výsledok. WR10 si okrem 5 bodov do tipovačky môže uplatniť nárok aj na bonusovú cenu v podobe poukážky na stávkovanie.

Toto kolo vyhral suverénne beekay , ktorému sa podarilo uhádnuť až na presný výsledok bonusového zápasu všetky výsledky za čo mu bol pripísaný aj extra bonus. Celkovo získal 18 bodov (12 bodov správne tipy + 1 bod z bonusového zápasu + 5 bodov extra bonus)

Najlepším tipérom prekvapení je naďalej Kudlo, aj napriek tomu, že v tomto kole žiadne prekvapenie netrafil trafil.

Hemendex sa už musí deliť o prvú priečku, keď ho v zíksvaní bodov za bonusové zápasy dobehol kamil04. Obaja získali získal 14 zo 40 možných bodov v tejto kategórii.

Andrees trafil remízu aj v tomto kole a už si buduje náskok v kategórii tipéra remíz.

Na čelo celkového poradia sa dostal vigi28 so ziskom 72 bodov s dvojbodovým náskokom na druhého dallisa.

Budúcu sobotu sa odohrajú len zápasy II. a III.ligy a bonusovým zápasom bude duel BarBaru s R-Pub Unionkou. V prvom vzájomnom zápase v tejto sezóne sa zrodila tesná výhra mladíkov z BarBaru, ale v dobrej forme hrajúci R-Pub sa bude určite snažiť tentokrát svojho súpera zdolať. Koho favorizujete vy? Tipnite si!spodok
c3jo design