obsah_hore

Out Demitrans neboli ďaleko od prekvapenia
07.11.2016 (Miloš Masarik)

Na čele jednotlivých líg to je stále bez akejkoľvek zmeny.

V prvej lige sa takmer zrodilo nečakané prekvapenie, keď posledný celok Out Demitrans takmer zdolal favorizovaný Detroit. Jeho hráči napokon vybojovali tesnú výhru 7:6. Hetrik zaznamenal Vaculčiak. Xanto zaskočilo Euroteam a polčasovým výsledkom rozhodlo o víťazstve. Neudržateľný strelecky bol Böhm, ktorý sa presadil piatimi gólmi. Zanziganda si vytvorila rekord, keď deklasovala Rytierov o 15 gólov, hetrik zaznamenali Chromý a Kudlík, Koreň strelil dokonca až šesťgólov. Remos si po vyrovnanom polčase poradil s Mariašom. L-Trade po vyrovnanom stretnutí s Oranjes si udržal neporaziteľnosť.

V druhej lige BarBar v prvom dejstve rozhodol o víťazste nad SP Hronn Xanto. Alcolégia rozstrieľala Lokomotýv a na 11 góloch sa štyrmi gólmi podielal Danko a hetrik zaznamenal Jurčiak. Pivkari nedovolili Narimexu skórovat a upevnili si druhú priečku v tabuľke. R-Pub zvíťazil nad Legionármi i zásluhou štyroch gólov Koleniča.

V tretej lige Munaro zvíťazilo nad Shadows, keď už po polčase viedli o 5 gólov. Hetri kdosiahol Gugalava. Hara remizovali s Tornádom a Piánko po nerozhodnom prvom dejstve o gól vyhralo nad Autotechnou. Po nerozhodnom prvom polčase Stars strelili Underdogs až 7 gólov.