hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 9.kolo
01.11.2016 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 

Po prestávke zapríčenenej odložením kola pokračovala tipovačka ďalším už 9.kolom, ktorého sa zúčastnilo 31 znalcov zvolenskej ligy malého futbalu.

Tentokrát im však všetko znalosti boli na nič, pretože v tretej lige sa diali veci. To, že si Shadows poradí s nováčikom Hara možno až takým prekvapením nie je, ale pri vyhodnotení tipovačky ho medzi prekvapenia musíme zaradiť, pretože víťaza správne uhádlo 12 tipujúcich čo je menej ako 40% všetkých tipov (39%). Väčším prekvapením už bola remíza v dueli Piánka so Stars, ktorú správne tipovali Pyto, smileone, Andrees a W (13%). Prvú výhru poslednej Autotechny očakávali správne Asspire, Jarck a Kudlo (10%) . No a druhú remízu v tomto kole medzi Underdogs a Tornádom uhádla len dvojica Andrees a iwaldo77 (6%).

Zápas kola medzi Remosom a L-Trade zvládol lepšie druhý menovaný ale ich vysokú výhru 10:5 netipoval nikto.

Toto kolo vyhrali , keďže sa nikomu nepodarilo utrhnúť, až šiesti tipujúci iwaldo77, laliq, Osto, carlos, capodituticapi, smileone keď všetci získali po 8 bodov.

Kudlo trafil v tomto kole dve prekvapenia a tak je stále na čele v tejto podkategórii so ziskom 9 bodov z 23 bodov za prekvapenia, ktoré sa doteraz zrodili.

Hemendex je stále najlepší v zbieraní bodov za bonusové zápasy, ale jeho náskok sa už zmenšil na minimum. Doteraz získal 12 z 35 možných bodov.

Dve remízy a obe uhádol Andrees a je tak priebežne najlepším tipérom remíz keď už uhádol 4 zo 7, ktoré sme doteraz zaznamenali.

Celkového poradia sa nám poriadne vyrovnáva a na čele je momentálne dvojica vigi28 a dallis so ziskom 60 bodov.

Aby sa predišlo špekuláciám a možnému ovplyvňovaniu výsledkov v podkategóriách o najlepšieho tipéra prekvapení a najlepšieho tipéra remíz, od nasledujúceho kola vstupuje do platnosti úprava pravidiel.

Do poradia v podkategórii najlepší tipér prekvapení nebudú započítavané získané body, ak tipujúci natipujú všetky zápasy v ponuke v danom kole na víťazstvo domácich (1), víťazstvo hostí (2) alebo remízu (x) !

Do poradia v podkategórii najlepších tipérov remíz nebudú započítavané získané body, ak tipujúci natipujú viac ako polovicu zápasov v ponuke v danom kole na remízu (x) !

V ďalšom kole budeme mať možnosť odhadnúť presný výsledok ďalšieho zaujímavého merania síl medzi mužstvami, ktoré nás v lete reprezentovali na Majstrovstvách Slovenska 2016. Líder prvej ligy L-Trade zabojuje o svoju neporaziteľnosť s aktuálne tretím Oranjes. Tipnite si ako to skončí!?spodok
c3jo design