hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 7.kolo
18.10.2016 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 
Počet účastníkov s pribúdajúcimi kolami postupne klesá, ale pritom sú stále v hre nové podkategórie o najlepšieho tipéra prekvapení, tipéra bonusových zápasov a tipéra remíz, ktorá sa zdá byť asi najťažšou, keďže remíz sa v LIMFU rodí veľmi málo.

Tohto kola sa zúčastnilo priamo 31 tipujúcich, ale započítané boli aj tipy 8 účastníkov, ktorí ich poslali ešte na zápas 3.kola II.ligy, ktorý sa túto sobotu dohrával. Takže celkový počet účastníkov kola bol 39.

Bohatá úroda bodov pre tipujúcich aj napriek tomu, že víťaza zápasu Underdogs - Munaro United a jedno z dvoch prekvapení tohto kola uhádli len desiati tipujúci (32%).

Zápas kola vyhrala Zanziganda, ktorej v súboji proti Oranjes verili ôsmi tipujúci (26%) a Majci dokonca správne uhádol aj presný výsledok 6:4, vďaka čomu sa môže uchádzať o bonusovú cenu.

Dvaja tipujúcic vigi28 a smileone správne tipovali víťazov všetkých 10 zápasov. Od 100%ného kola ich oboch delil len jeden gól v bonusovom zápase! Keďže v ponuke bolo 10 zápasov prináleží im aj extra bonus 5 bodov.

K víťazom kola sa ešte pridal aj Majci a všetci traja získali po 16 bodov (9 resp. 8 bodov správne tipy + 2 resp. 5 bodov z bonusového zápasu + 5 resp. 3 body extra bonus).

V tipovaní prekvapení sa na čelo dostal Kudlo, ktorý správne uhádol 7 z 19 prekvapení, ktoré sa doteraz zrodili.

Bonusové zápasy najlepšie tipuje hemendex, keď získal 11 z 30 možných bodov.

No a ani tentokrát sme remízu nezaznamenali, takže poradie tipérov remíz sa nezmenilo.

Na čele celkového poradia je dallis so ziskom 55 bodov, ale už len s náskokom jedného bodu. V prehľadných tabuľkách si môžete pozrieť celkové hodnotenie.

Zaujímavý súboj sa odohral aj v určení zápasu ďalšieho kola. Po remízovom stave počas ukončenia hlasovania som vybral ako zápas ďalšieho kola tipovačky duel Zanzigandy s L-Trade. Zastaví Zanziganda suverénne ťaženie L-Trade v tejto sezóne? Tipnite si!spodok
c3jo design