hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 6.kolo
11.10.2016 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 
Posledného kola sa zúčastnilo 33 tipujúcich a tí čo zabudli tipovať môžu ľutovať, pretože tentokrát sa dali získať body celkom ľahko.

Aké by to však bolo kolo LIMFU, keby sa nezrodil výsledok, ktorý by prekvapil väčšinu tipujúcich. Demitrans mali na lopatkách Rytierov čomu niektorí aj verili, ale prognóze o konečnej remíze už neveril nikto a tá sa predsa len zrodila (0%). Ďalšie zápasy dopadli podľa očakávania väčšiny účastníkov tohto kola tipovačky. Prekvapenie sa však zrodilo v bonusovom zápase kola.

Remos si v zápase kola poradil so Zanzigandou 6:5 a len traja tipujúci bocky, milan7 a iwaldo77 verili v ich výhru (9%). A z nich práve iwaldo77 trafil aj presný výsledok a získal možnosť získať bonusovú výhru.

Opäť to boli bonusové body, ktoré napomohli určiť víťaza kola.
Iwaldo77 ich získal spolu 11 (6 body správne tipy +5 bodov z bonusového zápasu + extra bonus sa neudeľoval).

Podkategóriu tipéra prekvapení vedie stále dvojica capodituticapi a jaro, ktorí uhádli doposiaľ 6 zo 17 prekvapení.

V tipovaní bonusových zápasov sa najviac darí dvojici kamil04 a hemendex , ktorí získali 8 z 25 možných bodov za tipovanie bonusových zápasov.

Toto kolo jedinú remízu nikto netrafil a tak v poradí tipéra remíz sú na čele stále Dzahoda a Andrees. Obaja správne tipovali 2 zo 6 remíz, ktoré sa v doterajšom priebehu súťaže zrodili.

Na prvom mieste celkového poradia sa stále drží dallis so ziskom 48 bodov a svoj náskok zvíšil už na 7 bodov. Výsledky nájdete v prehľadných tabuľkách celkového hodnotenia.

Zápasom ďalšieho kola ste si zvolili zápas prvej ligy medzi Zanzigandou a Oranjes. Obe mužstvá sú skôr ofenzívne zamerané, preto bude zrejme náročné správne tipovať presný výsledok, keďže tých gólov môže byť naozaj dosť. Tipnite si!

Nezabudnite vybrať zápas ďalšieho kola, ktorý bude zaradený do ponuky tipovačky ako bonusový zápas a tipovať sa bude jeho presný výsledok!spodok
c3jo design