obsah_hore

Pivkári si schuti zastrieľali
10.10.2016 (Miloš Masarik)

L- Trade na čele prvej ligy, v druhej sa na výslní vyhrievajú Pivkári.

V 1. lige rozhodli Remosáci zápas s Zanzigandou už v prvom polčase a pozorným výkonom v druhom dejstve vo veľmi kvalitnom stretnutí udržali jednogólové vedenie. L-Trade nemal problém nadeliť „desiatku“ Detroitu hlavne výkonom v druhom polčase, strelecky sa darilo trojgólovému Špekkerovi a o ostatné góly sa podelila šestica hráčov. Rytieri otočili stav stretnutia s Out Demitrans z 0:5 na 6:5 po piatich góloch S.Hrčku, no nakoniec si body po remíze mužstvá delili. Oranjes deklasovali Euroteam desaťgólovým rozdielom i vďaka piatim gólom Zátureckého a hetrikom Fraňu. Mariášu nestačil ani hetrik Kalného na víťazstvo nad Xantom, za ktorý exceloval 5 gólmi Borgoň.

V druhej lige vo vyrovnanom stretnutí doteraz neporazená Alcolégia zvíťazila iba o gól s Legionármi. Narimex štvrtýkrát prehral, tentokrát s R-Pubom a znova najtesnejším rozdielom. Vedúci Pivkári sa proti SP Hronn Xanto rozstrieľali v druhom dejstve, k hetriku Húšťavu sa pridali gólmi šiesti spoluhráči vrátane najstaršieho hráča celej súťaže Suju (OPRAVA - najstraším hráčom registrovaným v LIMFU v ročníku 2016/2017 je Rudolf Kuchár z SP Hronn Xanto pozn. red.). Čestný úspech za Hronn netradične hruďou vsietil J.Plesník. BarBar si poradili s Lokomotývom, ktorý ešte doteraz nevyhral päťgólovým rozdielom, hetrik zaknihoval Lupták.