hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 5.kolo
04.10.2016 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 
Výsledky druhej ligy totálne prekvapili viacerých z 38 účastníkov tohto kola. Opäť sa jeden zápas neodohral resp. nedohral a tak výsledok Piánko - Munaro United , nebol v tipovačke vyhodnotený.

Výhra SP Hronn Xanto nad Narimex Premiumom neprekvapila len päticu tipujúcich beekay, hemendex, Dzahoda, WR10 a robssson (11%). A o výhre Legionárov nad BarBarom nepochybovala dokonca len trojka laliq, jaro, Pyto (8%). Najviac však tipujúcich zaskočila remíza Lokomotývu 99 s R-Pub Unionkou, ktorú nečakal nikto (0%). Jediný zápas celého kola, na ktorý tipujúci neposlali ani len jeden tip na remízu.

V zápase kola sa väčšina prikláňala na stranu Pivkárov, ale tí nakoniec nestačili na Alcolégiu a ich výhru správne odhadlo 12 tipujúcich (32%). No našiel sa aj taký, ktorý trafil presný výsledok 4:2 pre Alcolégiu. Úspešným tipujúcim bonusového zápasu bol kamil04.

Bonusové body výrazne prispeli tomu, že práve kamil04 sa stal víťazom tohto kolaso ziskom 8 bodov (3 body správne tipy +5 bodov z bonusového zápasu + extra bonus sa neudeľoval).

Na prvom mieste celkového poradia je naďalej dallis so ziskom 41 bodov a náskokom piatich bodov.

V súboji o najlepšieho tipéra prekvapení sa osamostatnila dvojica capodituticapi a jaro, ktorí uhádli doposiaľ 6 z 15 prekvapení.

Najlepším tipérom bonusových zápasov je vďaka presnej trefy z posledného kola kamil04, ktorý získal 8 z 20 možných bodov za tipovanie bonusových zápasov.

No a keďže jedinú remízu tohto kola neuhádol nikto, poradie v tipovaní remíz sa nezmenilo a ďalej ju vedie dvojica Dzahoda a Andrees, ktorí uhádli 2 z 5 remíz, ktoré sa v doterajšom priebehu súťaže zrodili.

Výsledky nájdete v prehľadných tabuľkách celkového hodnotenia.

Zápasom ďalšieho kola ste si zvolili zápas prvej ligy medzi Remosom a Zanzigandou. Dočkáme sa gólovej prestrelky, alebo pôjde o taktický súboj s pevnými obranami? Tipnite si!

Nezabudnite vybrať zápas ďalšieho kola !spodok
c3jo design