hlavicka
obsah_hore


Druhá liga plná prekvapivých výsledkov
03.0.2016 (Miloš Masarik a Juraj Plesník)
 
V sobotu sa odohrali zápasy II. a III.ligy a o prekvapenia nebola núdza.
 
V druhej lige si posledný Lokomotýv 99 neudržal dvojgólové vedenie z prvého dejstva a R-Pub Unionka nakoniec získali bod. SP Hronn Xanto podalo vyrovnaný výkon a i vďaka 4 gólom Miroslava Luptáka zvíťazili nad Narimexom Premium. Pivkári si napriek prehre udržali vedenie v tabuľke, no Alcolégia má o zápas menej a ešte neprehrala. BarBar držal krok s Legionármi iba do polčasu. K výhre Legionárov prispel výrazne tromi gólmi Bohinský. Zápasy rozhodovali Peter Plavec a Peter Hanes a udelili osem žltých a jednu červenú kartu.

V tretej lige Shadows otočili zásluhou hetriku Gaala polčasový výsledok so Stars, za ktorých sa taktiež tromi gólmi zapísal Dvorský. Stretnutie Munaro UnitedPiánko sa hralo iba pár minút a za stavu 1:0 bolo predčasne ukončené pre nízky počet hráčov Piánka. O výsledku nedohraného zápasu sa tak rozhodne na najbližšom zasadnutí výboru LIMFU. Tornádo si udržalo neporaziteľnosť s poslednou Autotechnou i keď prvý polčas o gól prehralo. Mohutným náporom v druhom dejstve si tretie víťazstvo zabezpečili hráči Hara, keď Underdogs nezvládli záver stretnutia. Zápasy rozhodovali Igor Vlačuha  a Branislav Hrdlička, ktorí udelili dve žlté karty.

Program zápasov v sobotu 8.10.2016

5. kolo I.ligy
08:00
L-Trade
-
Detroit
08:00
Remos
-
Zanziganda
09:00
Out Demitrans
-
Rytieri
09:00
Oranjes
-
Euroteam
10:00
FC Mariáš
-
Xanto team

6. kolo II.ligy
10:00
Legionári
-
Alcolégia
11:00
Narimex Premium
-
R-Pub Unionka
11:00
Pivkári
-
SP Hronn Xanto
12:00
BarBar
-
Lokomotýv 99

III.liga LIMFU sa v sobotu 8.10.2016 nehrá z dôvodu kolíznych termínov s MFK Zvolen o ktorých informoval výbor LIMFU v zápise zo zasadnutia z 19.8.2016 viď rozpis!


spodok
c3jo design