hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 4.kolo
27.09.2016 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 
V sobotu sa odohrali zápasy všetkých troch líg a tak si mohol každý z 37 účastníkov tohto kola vylepšiť svoje bodové zisky v tipovacej súťaži. Jeden zápas z ponuky však nebol vyhodnotený, pretože duel Zanzigandy s Out Demitrans sa neodohral a skončil kontumačnou výhrou prvého menovaného.

Takmer polovica vyhodnotených zápasov však výsledkami prekvapila tipujúcich. Výhru Stars nad Munarom United očakávalo 13 tipujúcich (35%) a prekvapivá bola aj tesná výhra nováčika Hara nad Piánkom, ktorú správne trafilo 9 tipujúcich (22%) . Väčšie prekvapenia z pohľadu tipujúcich sa však zrodili ešte skôr. Výhru Pivkárov nad BarBarom očakávali len korpy77, carlos, capodituticapi, jaro, icko, Majci (16%). Prekvapivo remízu v zápase prvoligistov FC Mariáš a Rytierov tipovala až pätica c3jo, Dzahoda, ROSOMAK, Andrees, Pyto (14%). Posledný výsledok, ktorý zaskočil tipujúcich bola remíza R-Pub Unionky s SP Hronn Xanto, ktorú neočakával nikto (0%).

V zápase kola sa očakávala jasná výhra L-Trade, keď až 95% tipujúcich verilo v ich výhru. Zaujímavejšie teda bolo, komu sa podarí trafiť presný výsledok. L-Trade rozstrieľal Xanto team 9:2 a aj takýto výsledok predsa len niekto uhádol. Dokonca až dvaja tipujúci usho a icko sa trafili úplne presne.

Víťazom tohto kola sa stal vďaka plnému zásahu z bonusového tipu práve icko a celkovo si pripísal 12 bodov (7 bodov správne tipy, 5 bodov z bonusového zápasu, 0 bodov za extra bonus).

V čele celkového poradia sa stále drží dallis, ktorého náskok mierne skresal grexa na rozdiel piatich bodov.

V súboji o najlepšieho tipéra prekvapení sa na delenú prvú priečku dostala trojica carlos, capodituticapi, jaro, ktorí uhádli doposiaľ 5 z 11 zápasov, ktoré mali u tipujúcich podporu menšiu ako 40% .

Najlepším tipérom bonusových zápasov sú zatiaľ dallis s hemendexom, ktorí získali po 7 bodov z 15 možných.

No a v tipovaní remíz sa najviac darí dvojici Dzahoda a Andrees, keď uhádli 2 zo 4 remíz, ktoré sa v doterajšom priebehu súťaže zrodili.

Výsledky nájdete v prehľadných tabuľkách celkového hodnotenia.

Zápasom ďalšieho kola bude stretnutie druhej ligy medzi doposiaľ nezdolanými Alcolégiou s Pivkármi. Kto okúsi trpkosť prehry? Alebo sa zrodí zmierlivá remíza? Tipnite si!

Nezabudnite vybrať zápas ďalšieho kola, ktorý bude v tipovačke v ponuke ako bonusový !spodok
c3jo design