hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 3.kolo
20.09.2016 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 
Máme za sebou ďalšie kolo, do ktorého sa zapojilo 37 tipérov. Kolo bolo poznačené nepriaznivým počasím, keď až tri zápasy sa neodohrali. Medzi nimi bol bohužiaľ aj bonusový zápas. Všetky vaše tipy na tieto zápasy sa však archivujú a po odohratí týchto duelov budú vyhodnotené.

Vyhodnotíme si aspoň výsledky šiestich zápasov, ktoré sa stihli odohrať. Aj v nich sa zrodili dva zápasy, ktoré tipujúcich výsledkovo prekvapili. Jediný zápas druhej ligy medzi Lokomotýv 99 a SP Hronn Xanto priniesol výhru druhého menovaného a správne ho tipovalo 11 tipujúcich (30%). Druhé prekvapenie pre tipujúcich prniesla výhra Remosu nad Detroitom , ktorému nepomohol ani zlepšený výkon z druhého polčasu. Tento výsledok potešil len troch tipujúcich (8%), konkrétne to boli grco9, lubosko777 a milina7

V zápase kola sa neodohral a počkáme si na rozhodnutie výboru kedy sa vlastne tento duel dohrá a kto z tipujúcich uhádne presný výsledok zápasu BarBar - Narimex Premium

Víťazom kola sa stal lubosko777, ktorý správne uhádol víťazov všetkých 6 zápasov tretieho kola tipovačky. Získal tak 6 bodov (6 bodov správne tipy, body z bonusového zápasu ani extra body sa v tomto kole neudeľovali). V čele celkového poradia je aj naďalej dallis so sedem bodovým náskokom pred dvojicou grexa a carlos.

V súboji o najlepšieho tipéra prekvapení sa na delenú prvú priečku vďaka dvom bodom z tohto kola dostal lubosko777. A keďže remíza sa nezrodila a nevyhodnocoval sa ani bonusový zápas poradie v ďalších podkategóriách sa nezmenilo. Výsledky nájdete v prehľadných tabuľkách celkového hodnotenia.

Zápasom ďalšieho kola bude súboj doposiaľ suverénneho L-Trade so Xanto teamom . Bude to jednoznačný zápas a tipovať sa bude len výška skóre, alebo sa dočkáe prekvapenia? Tipnite si!

Nezabudnite vybrať zápas ďalšieho kola, ktorý bude v tipovačke v ponuke ako bonusový !spodok
c3jo design