hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 2.kolo
13.09.2016 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 
Druhé kolo prilíkalo opäť sliušný počet tipujúcich. Tentokrát zaslalo svoje tipy 40 účastníkov tipovačky.

Najviac dali zabrať tipujúcim zápasy III.ligy. V posledný deň tipovania nebolo ešte jasné kto je z pohľadu tipujúcich favoritom na zisk troch bodov. Nakoniec sa favoriti našli v podobe Piánka a Shadows a tí svoje zápasy zvládli. Jedno prekvapenie z týchto zápasov sa predsa len zrodilo. Stars proti Hare neudržal dvojgólové vedenie po polčase a výhra nováčikapriniesla body 14 tipujúcicm (35%).

V zápase kola si Xanto team poradil s Remosom 5:2 a tento váýsledok sa dá taktiež považovať za prekvapenie kola, keďže víťaza správne tipovalo opäť len 14 tipujúcich (35%). Viac však tento výsledok potešil tipujúceho hemendex, ktorý sa ako jediný trafil správne a získal okrem 5 bodov do tipovačky aj bonusovú výhru v podobe poukazu.

Výnimočným odhadom sa však zaskvel iný tipujúci. Víťazom kola sa stal dallis, ktorý správne uhádol víťazov všetkých 13 zápasov druhého kola tipovačky a jediný gól v sieti Xanto teamu ho delil od maximálneho možného bodového zisku za jedno kolo. Celkovo získal 19 bodov (12 bodov správne tipy + 2 body z bonusového zápasu + 5 bodov extra bonus). Vďaka tomuto skvelému výsledku sa dallis vyšvihol aj do čela  celkového poradia.

Poradie v ďalších podkategóriách nájdete v prehľadných tabuľkách celkového hodnotenia.

Zápas ďalšieho kola ste si zvolili duel BarBaru s Narimex Premiumom.

Tipujte a využite možnosť vybrať zápas ďalšieho kola!spodok
c3jo design