hlavicka
obsah_hore


Tipovačka - 1.kolo
06.09.2016 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovačky LIMFU
 
Nový ročník tipovačky priniesol hneď v prvom kole rekord v počte účtníkov. Prvého kola sa zúčastnilo 41 tipujúcich čo je doposiaľ najviac v histórii tejto súťaže. Zopár mužstiev však dokázalo prekvapiť a pochovať prezápasové prognózy.

O prvé väčšie prekvapenie sa postaral nováčik Undredogs, ktorý hneď vo svojom úvodonom vystúpení v LIMFU okradol o všetky body Stars. Takýto výsledok predpokladalo aj 15 tipujúcich (37 %). Oveľa prekvapivejšie sú pre tipujúcich remízy. Jedna sa zrodila v zápase Shadows - Munaro United a tento výsledok priniesol body šestici syko, capodituticapi, lubosko777, Andrees, Dzahoda, nicneviem (15%). Najväčším prekvapením úvodného kola je však remíza Oranjes s nováčikom prvej ligy FC Mariáš. Tú dokonca netipoval nikto.

V zápase kola R-Pub Unionka vysoko porazila Legionárov a výsledok 8:2 zaskočil aj všetkých tipujúcich. Nikomu sa totiž nepodarilo presne ho uhádnuť.

Víťazom kola sa stal Osto so ziskom 11 bodov (9 bodov správne tipy + 1 bod z bonusového zápasu + 1 bod extra bonus). Ten vedie aj tabuľku  celkového poradia.
V ďalších podkategóriách sa viacerým podarilo pripísať si body a priebežné poradie nájdete v prehľadných tabuľkách celkového hodnotenia.

V ankete ste si zvolili ako zápas ďalšieho kola duel prvej ligy Xanto team - Remos. Komu sa bude dariť viac? Svoje tipy môžete posielať už teraz!

Tipujte a využite možnosť vybrať zápas ďalšieho kola!spodok
c3jo design