hlavicka
obsah_hore


Zvolenská liga malého futbalu odštartovala novú sezónu 1.kolom
05.09.2016 (Juraj Plesník a Miloš Masarik)
 
Zápasy 1.kola priniesli aj niekoľko prekvapení. Nováčikovia v LIMFU sa prezentovali v dobrom svetle a zohrali vyrovnané partie.
 
V 1.lige sa postaral o prvé väčšie prekvapenie staronový účastník I.ligy mužstvo FC Mariáš, ktorý v dramatickom zápase remizoval s Oranjes. Remos nedal šancu Rytierom a v gólovej prestrelke si poradila Zanziganda so Xanto teamom, aj vďaka trom gólom Kudlíka a Detroit zvíťazil nad Euroteamom, keď na svoju streleckú formu z minulej sezóny nadviazal štvorgólový Vaculčiak. Obhajca majstrovského titulu L-Trade si jednoznačne poradil s nováčikom Demitrans. O vysoké skóre sa postarali všetci hráči na súpiske L-Trade na čele s trojgólovým Korpášom.

2.liga BarBar rozdrvil SP Hronn Xanto aj zásluhou trojgólového Bernáta. Grofik a Ambroz v drese Unionky vystrieľali vysokú výhru nad Legionármi. Zápas Pivkárov s Narimexom Premium priniesol dramatický boj a nakoniec sa z výhry tešili Pivkári.

V 3.lige boli zápasy vyrovnané. Nováčikovia sa prezentovali v dobrom svetle a zohrali vyrovnané partie. Underdogs dokonca vybojovali prvú výhru a cenné tri body proti Stars.

foto zo zápasu Remos-Rytieri - Miloš Masarik


spodok
c3jo design