hlavicka
obsah_hore


Pozvánka na XXIV. ročník turnaja
o pohár primátorky mesta Zvolen
17.08.2016 (Juraj Plesník)
 
Výbor LIMFU Zvolen Vás pozýva na XXIV. ročník tradičného turnaja o pohár primátorky mesta Zvolen, ktorý sa uskutoční 29.8.2016 (pondelok) na umelej tráve MFK Zvolen. Pozvané sú všetky mužstvá registrované v LIMFU Zvolen od I. až po III.ligu.

Kedy: 29.8.2016 (pondelok)
Kde: umelá tráva MFK Zvolen
Štartovné:  15,- € (mužstvá LIMFU Zvolen)
  20,- € (neregistrované) 
Registrácia: na zasadnutí výboru LIMFU 17.8.2016
 

Turnaj o pohár primátora mesta Zvolen patrí už dlhé roky stabilne do kalendára podujatí malého futbalu vo Zvolene a už od jeho vzniku mal podporu u všetkých doterajších primátorov. Od roku 2014 sa primátorkou mesta Zvolen stala Ing. Lenka Balkovičová, ktorá aktívne podporuje toto podujatie a minulý rok si v nabitom programe našla čas a odovzdala trofeje pre najlepších. Vďaka podpore od pani primátorky a MFK Zvolen je výška štartovného na turnaj skutočne priaznivá.

Turnaj organizuje výbor LIMFU s podporou mesta Zvolen a MFK Zvolen vždy koncom augusta a keďže nasledujúci víkend po turnaji začína pravidelne úvodným kolom ligová sezóna je teda akýmsi predskokanom súťaže LIMFU s možnosťou zabojovať a prvú trofej v novej sezóne. Je to teda ideálna príležitosť pre mužstvá zastabilizovať letné posily a pre nováčikov zohrať sa pred novou sezónou a vyskúšať si konfrontáciu so stabilnými účastníkmi LIMFU.

Predchádzajúceho XXIII.ročníka sa v roku 2015 zúčastnilo 11 mužstiev z ktorých 10 sa následne predstavilo aj v sezóne 2015/2016. Z triumfu sa tešili futbalisti Oranjes, ktorý za sebou nechali druhú Haligandu a príjemné prekvapenie celého turnaja Pivkárov, ktorý obsadili bronzovú priečku.

Tento rok sa môžeme opäť tešiť na zaujímavé súboje, z ktorých tí najúspešnejší budú odmenení cennými trofejami.

Výbor LIMFU určí formát turnaja podľa počtu prihlásených mužstiev a keďže do tohto procesu môžete zasiahnuť aj vy akýkoľvek podnet predložený na zasadnutí výboru bude vítaný.pohár primátorky mest Zvolen
spodok
c3jo design