hlavicka
obsah_hore


Vysoké výsledky i dramatické zápletky
15.04.2019 (Miloš Masarik a Juraj Plesník)
 
Po zimnej prestávke pokračoval XXXIII. ročník zvolenskej SCHALLER FACILITY ligy malého futbalu stretnutiami 9.kola vo všetkých troch ligách. V dvanástich stretnutiach padlo 85 gólov a v niektorých stretnutiach sa červenalo.
 
I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Demitrans sa pred jarnou časťou posilnil, ale v stretnutí s Euroteamom prehrával už o tri góly a ani góly bývalého hráča Euroteamu Štefana Sudimaka (Demitrans) na zisk bodu nestačili. Oranjes deklasoval Detroit o trinásť gólov. Strelecky sa darilo hlavne Michalovi Kováčikovi, ktorý sa presadil štyrikrát. V pätici hrajúci FC Mariáš inkasoval od L-Trade desať gólov, pričom Martin Lacko (L-Trade) zaznamenal hetrik. Xanto team hral s Remosom dlho vyrovnanú partiu, no posledné mužstvo súťaže svoje veľké gólové šance nevyužilo a tak sa skóre menilo na opačnej strane. Xanto team vyhral aj vďaka dvojgólovým Matejovi Plesníkovi a Ľubošovi Baranovi (obaja Xanto team)

Na čele sa osamostatnila dvojica Oranjes (25 bodov) a L-Trade (21 bodov) a stred tabuľky sa vyrovnáva, keď medzi tretím Detroitom (14 bodov) a šiestim Demitrans (9 bodov) je rozdiel len päť bodov. FC Mariáš (5 bodov) a Remos (4 body) mierne zaostávajú na chvoste tabuľky.

Vladimír Bobor (Oranjes) sa vďaka dvom presným zásahom dostal na čelo tabuľky strelcov najvyššej súťaže so štrnástimi presnými zásahmi len o jediný presný zásah pred svojim spoluhráčom Jánom Kouřilom (Oranjes).

II.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Vo vyrovnanom stretnutí Tornádo-Carmont už nedokázalo dobehnúť polčasový náskok futbalita, ktoré nadviazalo na dobrú jesennú formu a svojho súpera porazilo aj druhýkrát v sezóne. Alcolégia oplatila R-Pub Unionke prehru z jesene aj s úrokami a šiestimi gólmi sa zaskvel Kristián Mihál (Alcolégia). V dramatickom stretnutí otočili Pivkári skóre súboja s BarBarom, k čomu dopomohli dvojgóloví Lukáš Mojžita a Peter Kolárik (obaja Pivkári). V poslednom stretnutí Ondrej Ištván (Stars) pomohol dvomi gólmi Stars zdolať o jediný gól Lokomotyv ´99.

Aj lídry druhej ligy futbalito (25 bodov) a Pivkári (24 bodov) si upevnili svoje postavenie v tabuľke. Tretia Alcolégia (16 bodov) a piaty Stars (10 bodov) si víťazstvami polepšili v boji o najlepšiu štvoricu súťaže, naopak dôležité bodyv boji o záchranu nedokázali získať Lokomotyv ´99 (4 bodov) ani BarBar (4 body).

Peter Kolárik (Pivkári) si na prvej priečke strelcov druhej ligy polepšil o ďalšie dva góly a na druhé miesto sa k jeho spoluhráčovi Viktorovi Gažovi (Pivkári) posunul Kristián Mihál  (Alcolégia)s dvanástimi gólmi.

III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Piánko nedokázalo udržať tesné vedenie a Falcon´s po zlepšenom výkone v druhom polčase stretnutie otočilo. Torro – Koliba prehrával v stretnutí s Paralympiacosom už o dva góly, ale nakoniec sa v nervóznom stretnutí zrodila remíza. Oslabená Autotechna Stars nestačila Shadows a k vysokej výhre pomohol tromi gólmi Peter Gaal (Shadows). Legionári nedovolili Fine skórovať a tak pohodlne zvíťazili aj vďaka dvom gólm Petra Krnáča (Legionári).

Torro – Koliba
(25 bodov) síce stratilo prvé body v sezóne, ale aj tak zostáva neohrozene na prvom mieste treťoligovej tabuľky. Trojicu Piánko (18 bodov), Shadows (18 bodov) a Paralympiacos (16 bodov) delia len dva body a trojbodový rozdiel je aj medzi ďalšou trojicou mužstiev v spodnej časti tabuľky. Na poslednom mieste čaká na svoj prvý bod v sezóne Autotechna Stars (0 bodov)

S trinástimi gólmi sa na čelo tabuľky strelcov prepracoval Peter Gaal (Shadows).

Nasledujúce kolo SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen

Ďalšie stretnutia SCHALLER FACILITY LIMFU sú na programe v sobotu 20. apríla 2019 od 8:00.

 I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 10.kolo  
09:00 Euroteam - Remos
09:00 FC Mariáš - Demitrans
10:00 Detroit - L-Trade
10:00 Xanto team - Oranjes

 II.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 10.kolo
08:00 Lokomotyv ´99 - futbalito
11:00 Pivkári - Stars
12:00 Tornádo - Carmont - Alcolégia
13:00 R-Pub Unionka - BarBar

 III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU 10.kolo  
08:00 Falcon´s - Legionári
11:00 Fine - Paralympiacos
12:00 Torro - Koliba - Shadows
13:00 Autotechna Stars - Piánko

Autor článku: Miloš Masarik a Juraj Plesník


spodok
c3jo design