hlavicka
obsah_hore


Majstrovstvá Slovenska 2019: Dôležité informácie pred turnajom a rozpis zápasov mužstiev SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen
21.06.2019 ( Juraj Plesník)
 
Cez víkend 22.-23. júna 2019 sa v Piešťanoch uskutočnia Majstrovstvá Slovenska v malom futbale aj s účasťou mužstiev pôsobiacich vo zvolenskej súťaži SCHALLER FACILITY LIMFU.

 
Dôležité informácie pre účastníkov
Úvodné stretnutia sú naplánované už od 8:30 a súčasne sa bude hrať na štyroch ihriskách s umelou trávou miestneho futbalového klubu PFK Piešťany o rozmeroch 46x26 metrov na bránky s rozmerom 4x2 metre. Hrať sa bude systémom päť hráčov v poli a jeden brankár pričom na súpiske môžu mať mužstvá pätnásť futbalistov. Hrať sa bude 2x12 minút podľa pravidiel malého futbalu s loptou veľkosti č. 5 s klasickým odskokom. Povolené je hrať v halovkách, turfách, alebo kopačkách pričom kopačky s kovovými kolíkmi sú zakázané! 

Oficiálne logo  Majstrovstiev SLovenska 2019 v Piešťanoch Žreb rozdelil mužstvá do dvanástich základných skupín. Z dvoch päťčlenných skupín postupujú do vyraďovacej časti prvé tri mužstvá a z desiatich štvorčlenných základných skupín postúpia prvé dve mužstvá a šesť najlepších mužstiev z tretích miest.

Stretnutie musí mať víťaza, takže v prípade remízy nasleduje penaltový rozstrel. Tri pokusy na každej strane a v prípade nerozhodného stavu po tretej sérií sa poradie mení, pričom sa musia prestriedať všetci hráči vrátane brankárov.

Dvojice šestnásťfinálových zápasov určí žreb priamo na mieste konania, kde bude zohľadnené postavenie tímov po skončení v základnej časti. Žreb prebehne ihneď po skončení posledného stretnutia základnej časti.

Každé mužstvo dostane na mieste balenie vody a taktiež lístok na obed. V areály bude aj stánok s občerstvením, kde si bude možné zakúpiť nápoje a jedlo, alebo bar, ktorý bude k dispozícii počas celého podujatia.

Turnaj bude priebežne aktualizovaný online na webe Slovenského zväzu malého futbalu malyfutbal.sk, kde budú pridávané kompletné štatistiky počas celého turnaja.


Rozpis zápasov SZMF Majstrovstiev Slovenska 2019

Vicemajster SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen v práve skončenej sezóne L-Trade sa predstaví v základnej skupine D, kde sa postupne stretne s tretím mužstvom sereďskej Interligy Atleticom Sereď. Ďalej si zmeria sily so suverénnym víťazom kanianskej ligy v malom futbale Deportivom Kanianka a posledným súperom bude AC Glóbus Bratislava z bratislavskej ligy malého futbalu.Súperi L-Trade v základnej skupine
 SKUPINA D
12:10 Atletico Sereď Sereďská Interliga
13:20 Deportivo Kanianka KLMF Kanianka
14:20 AC Globus Bratislava BLMF Bratislava

Xanto team začne svojú púť skupinou F proti účastníkovi najvyššej časti TOP Ligy Bratislava mužstvom Ako chcete Bratislava. Po turnaji v Korni si zopakuje súboj proti nitrianskym Trogárom a skupinové pôsobenie ukončí stretnutím s EUKE - Štavičkári Košice zástupcom univerzitnej ligy v malom futbale z metropoly východu.


Súperi Xanto teamu v základnej skupine
 SKUPINA F
09:00 Ako chcete Bratislava TOP Liga Bratislava
10:00 Trogári Nitra TOP Liga Nitra
11:10 EUKE - Štavičkári Košice ULMF KošiceČerstvý víťaz zvolenskej druhej ligy Pivkári sa ako jediný náš zástupca predstaví v päťčlennej skupine D, v ktorej zabojuje o postup s FC CCM CITRON Martin priebežne piatym mužstvom MLMF Martin, vicemajstrom TOP Ligy Žilina FC Rondel Žilina, favorizovanou Jedálňou u Mirka z 3B Uličnej ligy Prešov a ďalším účastníkom z východu Klakáčmi Košice víťazom Univerzitných Majstrovstiev.


Súperi Pivkárov v základnej skupine
 SKUPINA D
08:30 FC CCM CITRON Martin MLMF Martin
10:40 FC Rondel Žilina TOP Liga Nitra
11:40 Jedáleň u Mirka 3b Uličná liga Prešov
12:50 Klapkáči Košice ULMF KošiceBarBar začne svoje pôsobenie v skupine J až v poobedňajších hodinách. Najprv nastúpi proti lídrovi Uni-ligy Bratislava mužstvu Papaplalulu. Následne si zmeria siliy s Gaskom Prešov bronzovým mužstvom3b Uličnej ligy Prešov a na záver náročnú skupinu ukončí s Realom Bytča.Súperi BarBaru v základnej skupine
 SKUPINA J
15:30 Papaplalulu Bratislava Uni-liga Bratislava
17:10 Gasko Prešov 3b Uličná liga Prešov
18:10 Real Bytča MLMF BytčaPosledným účastníkom, ktorý sa zúčastní tohto vrcholového podujatia a pôsobí vo zvolenskej súťaži je Paralympiacos Hriňová, ktorý sa na úvod stretne s domácim FC CANDE z TOP Ligy Piešťany. V ďalšom stretnutí vyzve bronzového účastníka TOP Ligy Bratislava mužstvo Brothers a posledné stretnutie odohrá proti ďalšiemu bratislavskému mužstvu FC Riňoši Bratislava.Súperi Paralympiacosu v základnej skupine
 SKUPINA C
09:00 FC CANDE Piešťany TOP Liga Piešťany
10:00 Brothers Bratislava TOP Liga Bratislava
11:10 FC Riňoši Bratislava Bratislava


Spoločne držme palce zvolenským mužstám a nezabudnite, že priebežne môžete sledovať výsledky turnaja na stránke malyfutbal.sk

Autor článku: Juraj Plesník
Web turnaja Majstrovstvá Slovenska 2019:
https://malyfutbal.sk/majstrovstva-slovenska-2019/spodok
c3jo design