hlavicka
obsah_hore


SZMF Winter Cup 2019: Dôležité informácie pred turnajom a rozpis zápasov mužstiev SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen
07.02.2019 ( Juraj Plesník)
 
V sobotu 9. februára 2019 sa v kysuckej Korni uskutoční vrcholné podujatie organizované Slovenským zväzom malého futbalu. Prinášame stručný prehľad pred turnajom.

 
Dôležité informácie pre účastníkov
Úvodné stretnutia sú naplánované už od 8:30 a súčasne sa bude hrať na troch ihriskách s umelou trávou o rozmeroch 47x25 metrov na bránky s rozmerom 4x2 metre. Hrať sa bude systémom päť hráčov v poli a jeden brankár s neobmedzeným počtom striedajúcich hráčov podľa pravidiel malého futbalu. Povolené je hrať len v tarfách, alebo halovkách! Kopačky s označením AG sú ZAKÁZANÉ.

Futbal Aréna Korňa
Futbal Aréna Korňa
 
Turnaj bude priebežne aktualizovaný online na webe Slovenského zväzu malého futbalu malyfutbal.sk, kde budú pridávané kompletné štatistiky počas celého turnaja.

Dôležitou súčasťou turnaja sú súpisky mužstiev, ktoré je potrebné vyplniť online pomocou registračného formulára (ODKAZ). Každý hráč, ktorý sa zúčastní turnaja, sa najneskôr do štvrtku 07.02.2018 do 15:00 musí zaregistrovať do informačného systému SZMF, inak bude jeho štart na turnaji neoprávnený.

K dispozícií bude aj bufet priamo v aréne, kde bude možné zakúpiť si párky, klobásu, niečo sladké a samozrejme aj nápoje. Stravovanie je taktiež k dispozícii v neďalekom penzióne Kriváň.


Rozpis zápasov SZMF Winter cupu 2019

Majster SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen a víťaz posledného ročníka Zimného turnaja L-Trade začne svoju púť turnajom proti košíckému MUNDIALU. Ďalšie dve merania síl absolvujú so favorizovanou TIKI TAKOU z TOP ligy Bratislava a Prípravkou 99 z trenčianskej MUMF. Posledným súperom v boji o postup zo skupiny bude ďalšie bratislavské mužstvo Bosé Nohy.Súperi L-Trade v základnej skupine
 SKUPINA A
08:51 MUNDIAL vysokoškolská liga Košice
09:54 TIKI TAKA TOP Liga Bratislava
10:36 Prípravka 99 MUMF Trenčín
11:18 Bosé nohy BLMF Bratislava

Hneď v otváracom zápase sa predstaví zvolenský Xanto team proti nitrianskym Trogárom.  Následne zabojuje proti FC Letka z MUMF Trenčín a trnavskému zástupcovi TOP ligy Ruskej presilovke. Na záver čaká zvolenčanov LOS POLLOS HERMANOS z prešovskej TOP ligy.

Juraj Plesník (zástupca mužstva Xanto team): ,,Dúfali sme, že nás vyžrebujú do poobedňajšej skupiny, ale inak sme so žrebom spokojní. Favoritom skupiny bude Letka Trenčín, ale o druhé, prípadne aj tretie postupové miesto sa pobijeme. Kľúčovým v boji o postup zo skupiny môže byť hneď náš prvý zápas."

Súperi Xanto teamu v základnej skupine
 SKUPINA B
08:30 Trogári TOP Liga Nitra
09:12 FC Letka MUMF Trenčín
10:15 Ruská presilovka TOP Liga Trnava
11:18 LOS POLLOS HERMANOS TOP Liga PrešovOranjes nabehne do turnaja v poobedňajšej skupine v na úvod proti Lipinu z TOP Ligy Žilina a v druhom stretnutí ich budú čakať Túlavé citróny z nitrianskej TOP Ligy. Väčšou výzvou by mali byť až ďalší dvaja súperi Papalalulu z Bratislavy a úradujúci Majster Slovenska 2018 košický AS Guard Secirity.

Martin Bosák (zástupca mužstva Oranjes): ,,Podľa skupiny, v ktorej sme sa ocitli by som povedal, že žreboval niekto kto nám nechce dopriať, ale pobijeme sa o postup. Verím, že sa to tento rok sa zaobíde bez rozbitého nosu a špičkovo obsadený turnaj si užijeme v zdraví."

Súperi Oranjes v základnej skupine
 SKUPINA D
12:54 Lipino TOP Liga Žilina
13:57 Túlavé citróny TOP Liga Nitra
15:00 Papalalulu BLMF Bratislava
16:03 AS Guard Security KNL KošicePosledným zvolenským zástupcom bude Detroit, ktorý odohrá svoje stretnutia taktiež v poobedňajšej skupine. Postupne zabojuje o postup proti košickému Feyenoordu, trnavskému Atleticu FC, Eli Academy z prešovskej TOP ligy a Jedáleni Mirka zastupjúci inú prešovskú súťaž a to 3B Uličnú ligu.

Kamil Melich (vedúci mužstva Detroit): ,,Minulý rok sme sa na tomto turnaji oťukali, nabrali nové skúsenosti a hrali sme celkom vyrovnané zápasy. Tento rok chceme zabojovať o postup zo skupiny. Keďže na tomto turnaji slabý súper nebude, musíme hrať každý zápas naplno a je jedno koho máme v skupine."

Súperi Detroitu v základnej skupine
 SKUPINA E
12:54 Feyenoord KNL Košice
13:36 Atletico Trnava FC TOP Liga Trnava
14:39 Eli Academy TOP Liga Prešov
15:42 Jedáleň Mirka 3b Uličná liga Prešov


Spoločne držme palce zvolenským mužstám a nezabudnite, že priebežne môžete sledovať výsledky turnaja na stránke malyfutbal.sk

Autor článku: Juraj Plesník
Web turnaja Winter cup 2019:
http://malyfutbal.sk/winter-cup-2019spodok
c3jo design