hlavicka
obsah_hore


Výsledky 12.kola tipovacej súťaže stretnutí SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 2018/2019
28.05.2019 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov dohrávaného kola tipovacej súťaže SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Do dohrávaného kola tipovacej súťaže boli započítané aj tipy účastníkov z pôvodného termínu a tak sa celkovo zúčastnilo tohto kola 18 tipujúcich.

Od úvodu hracieho dňa sa zrodilo niekoľko zaujímavých výsledkov. Remosu v deuli s Demitrans verila štvorica iwaldo77, Kudlo, Majci, Sloslik (22%), ale remízy v stretnutiach Fine - Falcon´s, L-Trade - Xanto team či Alcolégia - Lokomotyv ´99 netipoval žiadny z účastníkov tohto kola (0%)

V stretnutí kola medzi Stars a futbalitom sa taktiež zrodila remíza, ktorú uhádol Tomanjo ale s presným skóre ju trafil carlos (12%).

Víťazmi kola sa stal práve carlos, keď si pripísal 11 bodov (6 bodov správne tipy + 5 bodov z bonusového stretnutia + 0 extra bonus ). 

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
carlos
11
2.
Tomajno
7
2.
stefanl
7
4.
8 tipujúcich
6
 
Celkové poradie 12.kola tipovačky nájdete TU

Na čele podkategórií bez zmeny. Najlepším tipérom prekvapení je naďalej Kudlo (16 bodov) a Kudlo (25 bodov) je aj najlepším tipérom bonusových stretnutí.

Ani v celkovom poradí sa na popredných miestach nič nezmenilo. Dvojica ygrek (115 bodov), Jarck (115 bodov) vedie s miernym náskokom pred ďalšími prenasledovateľmi.

Najúspešnejší tipujúci celkovo

poradie
meno
počet bodov
1.
ygrek
115
1.
Jarck
115
3.
Kudlo
112
4.
Majci
109
5.
carlos
108
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU


L-Trade po očakávanom pripočítaní bodov pre Oranjes bude už strácať na čelo ligovej tabuľky šesť bodov a ďalšie zaváhanie už rozhodne o novom majstrovi. Vicemajstrovskú pozíciu má už však istú. Detroit sa vďaka víťazstvu z minulého týždňa prepracoval medzi najlepšie mužstvá v tejto sezóne a je na dobrej ceste vyšperkovať túto sezónu ziskom bronzovej priečky. Obe tohto sezónne stretnutia boli celkom vyrovnané a obe mužstvá si pripísali po jednom víťazstve.

Kto zaboduje tentokrát ? Pokúsi sa L-Trade ešte zaútočiť na titul ? Alebo si Detroit pripíše cenné víťazstvo a veľkým krokom vykročí za prvou ligovou trofejou ? 

Komu veríte viac vy? Nezabudnite si tipnúť a pre istotu si nechajte vaše tipy poslať aj mailom.


normal

Autor článku: Juraj Plesník

spodok
c3jo design