hlavicka
obsah_hore


Výsledky 15.kola tipovacej súťaže stretnutí SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 2018/2019
21.05.2019 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovacej súťaže SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

V poslednom kole sme zaznamenali niekoľko prekvapení a tak si 18 tipujúcich pripísalo len zopár bodov do celkového poradia

Tipujúci v súboji Xanto teamu s Demitrans favorita nemali, ale vo víťazstvo Demitrans a ako sa ukázalo úplne jednoznačné, verili siedmy tipujúci (39%). Ani Fine neverila väčšina tipujúcich a taktiež zdolali Shadows celkom hladko. Body si pripísali šiesti tipujúci (33%). Piaty tipujúci (28%) verili Stars v dueli s Tornádom-Carmont a len hafanabafana (6%) si tipol správne remízu Lokomotyvu ´99 s R-Pub Unionkou. BarBar zaskočil víťazstvom nad Alcolégiou nie len tých najskúsenejších, ale dokonca všetkých tipujúcich v tomto kole (0%).

Hafanabafana ako jediný (6%) uhádol správne aj remízu v stretnutí kola medzi Oranjes a L-Trade, no k presnému výsledku by ešte potreboval po jednom góle na každej strane.

Hafanabafana sa tak aj vďaka týmto tipom na prekvapenia stal s 10 bodmi víťazom kola (7 bodov správne tipy + 3 body z bonusového stretnutia + 0 extra bonus ). 

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
hafanabafana
10
2.
beekay
9
3.
stefanl
8
4.
Majci
7
5.
8 tipujúcich
6
 
Celkové poradie 15.kola tipovačky nájdete TU

Kudlo (15 bodov) si tentokrát z množstva prekvapení pripísal len jeden bod, ale na jeho náskoku v podkategórii tipéra prekvapení sa nič nezmenilo. Svoju pozíciu si Kudlo (25 bodov) udržal aj v podkategórii tipéra bonusových stretnutí.

Trojica ygrek (109 bodov), Jarck (109 bodov) a Kudlo (103 bodov) je aj po tomto kole na čele celkového poradia.

Najúspešnejší tipujúci celkovo

poradie
meno
počet bodov
1.
Jarck
109
1.
ygrek
109
3.
Kudlo
106
4.
Majci
103
5.
kamil04
99
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU

Aj keď Stars už hrajú len o 5.miesto v II.lige určite sa budú chcieť na futbalito vytiahnuť. Najmä, keď ich súper v posledných kolách prišlo o prvú priečku a jeho súperi ukázali, že je v tejto sezóne zdolateľné. Naopak práve táto skutočnosť a strata prvej pozície núti futbalito zabrať a konečne bodovať naplno. Zaujímavé stretnutie s očakávaným množstvom gólov už túto sobotu.

Komu veríte viac vy? Nezabudnite si tipnúť a pre istotu si nechajte vaše tipy poslať aj mailom.


normal

Autor článku: Juraj Plesník

spodok
c3jo design