hlavicka
obsah_hore


Prehľad kola 18.05.2019
17.05.2019 (Juraj Plesník)
 
V sobotu nás čakajú dramatické súboje na všetkých frontoch. Koho favorizujú účastníci tipovacej súťaže si pozrite v prehľade kola.
 
I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU ZvolenAni Remosu ani FC Mariáš táto sezóne nevychádza. Vo vzájomnom stretnutí si budú mocť napraviť chuť a to, že ide o priamy súboj o záchranu možno nebude až také podstatné. Euroteam sa dostal do hry o najlepšiu štvoricu, ak zdolá Detroit, ktorému sa v poslednej dobe nedarí sezóna môže byť ešte úspešnou. Priamy súboj o popredné priečky zvedú aj Demitrans so Xanto teamom. Ak to bude taká dráma ako na jeseň máme sa na čo tešiť. V toto kole to bude aj bitka o titul medzi Oranjes a L-Trade. V stretnutí kola bohatom na góly si Oranjes vybuduje rozhodujúci náskok.

II.liga SCHALLER FACILITY LIMFU ZvolenPivkári vycítili šancu a futbalito by to tentokrát nemalo mať také ľahké ako v prvom meraní síl. BarBar síce Alcolégiu potrápi, ale tá zaboduje naplno. Lokomotyv ´99 sa potrebuje povziechať, ale proti kompaktnej R-Pub Unionke to bude veľmi náročné. Boje o záchranu začínajú už teraz. Tornádo-Carmont potrebuje po dobrých výkonoch bodovať naplno, proti Stars by to nemuselo byť nereálne.

III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen
Torro-Koliba prevalcuje ďalšieho súpera, ktorým bude v tomto kole Falcon´s. Shadows si skomplukujú situáciu a do hry o pohárové priečky pustia Fine a Paralympiacos konečne prelomí štvorzápasovú šňúru nerozhodných výsledok a poslednú Autotechnu Stars zdolá. Legionári zapnú naplno aj proti Piánku, ktorému zostane už len boj o konečné druhé miesto.


Ak ste sa ešte nezapojili do tipovacej súťaže je najvyšší čas. Nezabudnite tipovať!


normal


Autor článku: Juraj Plesník


spodok
c3jo design