hlavicka
obsah_hore


Výsledky 14.kola tipovacej súťaže stretnutí SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 2018/2019
14.05.2019 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovacej súťaže SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Účasť v tomto kole poznačilo neskoršie zverejnenie ponuky stretnutí na tipovanie a taktiež aj obmedzenie, ktoré sa dotklo niekotrých tipujúcich. Tohto kola sa tak zúčastnilo len 15 tipujúcich.

Naviac sme v tomto kole zaznamenali až tri nedohraté stretnutia a keďže podmienky tejto súťaže nepripúšťajú ich vyhodnotenie aj keď bude zrejme výsledok jasný, v tomto kole sa tak vyhodnocuje len deväť stretnutí.

Priblížime si teda prekvapenia tohto kola. Víťazstvo Legionárov nad Shadows okrem prehľadu kola správne očakával Kudlo (7%) a keďže BarBaru v súboji s futbalitom neveril nikto (0%) z tohto stretnutia sa body nepripisovali.

Prekvapením aj keď nie až takým veľkým sa skončilo stretnutie kola medzi Paralympiacosom a Pivkármi. Remízu očakávala trojica Kudlo, kamil04 a Dzahoda (20%) , ale aj tentokrát bez presného skóre.

Toto kolo patrilo dvojici Kudlo a Dzahoda , ktorí získali po 10 bodov (6 bodov správne tipy + 3 body z bonusového stretnutia + 0 extra bonus sa neudeľoval). 

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
Kudlo
9
1.
Dzahoda
9
3.
kamil04
8
4.
4 tipujúci
6
   
 
Celkové poradie 14.kola tipovačky nájdete TU

Kudlo (14 bodov) uhádol dve z troch prekvapení tohto kola a je neohrozene na čele poradia podkategórie tipéra prekvapení. Vďaka uhádnutej remíze v stretnutí kola si Kudlo (25 bodov) upevnil svoju pozíciu aj v druhej podkategórii tipéra bonusových stretnutí.

K dvojici ygrek (103 bodov) a Jarck (103 bodov) sa už priblížil Kudlo (100 bodov) , takže záver súťaže bude ešte veľmi zujímavý.

Najúspešnejší tipujúci celkovo

poradie
meno
počet bodov
1.
ygrek
103
1.
Jarck
103
3.
Kudlo
100
4.
Majci
96
5.
kamil04
93
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU

V sobotu nás čaká ako stretnutie kola priamy súboj o majstrovský titul medzi obhajcom z posledných troch ročníkov L-Trade a suverénom tejto sezóny Oranjes. Stretnutie bohaté na góly môže rozhodnúť o tom, či si Oranjes vybuduje rozhodujúci náskok, alebo L-Trade dokáže zdramatizovať boj o titul.

Nezabudnite tipovať a podporiť vašich favoritov! Ďalšie kolo tipovacej súťaže je už pripravené.

Len pre priomentutie. Pokiaľ vám formulár neodošle potvrdzujúci mail, alebo vám nepotvrdí odoslanie Vašich tipov mali by ste vo vlastnom záujme tipy odoslať aj priamo na emailovú adresu uvedenú v ponuke aktuálneho kola.


normal

Autor článku: Juraj Plesník

spodok
c3jo design