hlavicka
obsah_hore


Výsledky 13.kola tipovacej súťaže stretnutí SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 2018/2019
08.05.2019 (Juraj Plesník)
 
Vyhodnotenie výsledkov tipovacej súťaže SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.
 

Súťaž sa prehupla do svojej poslednej tretiny a tak už v nejbojujú len tí najlepší. Posledného kola našej tipovacej súťaže sa zúčastnilo 21 tipujúcich.

Záverečné stretnutie hracieho dňa proti sebe postavili Shadows a Piánko. Duel bez väčšieho favorita zvládlo lepšie Piánko, čo správne očakávalo 8 tipujúcich (38%). Jednoznačné víťazstvo R-Pub Unionky so Stars tipovalo správne len päť tipujúcich iwaldo77, Kudlo, Jarck, stefanl a Majci (24%). Opäť dve remízy obrali o body tipujúcich. Bezgólovú remízu Lokomotyvu ´99 s BarBarom trafil syko (5%) a remízu Falcon´s s Paralympiacosom taktiež len jediný tipujúcici a to Tomajno (5%).

Stretnutie kola olo jednoznačnou záležitosťou Oranjes, čo očakávali takmer všetky, ale vysoké skóre neuhádol ani jeden z tipujúcich.

Trináste kolo vyšlo najlepšie dvojici Jarck a Majci, ktorí získali po 10 bodov (8bodov správne tipy + 2 body z bonusového stretnutia + 0 bodov extra bonus). 

Najúspešnejší tipujúci tohto kola

poradie
meno
počet bodov
1.
Jarck
10
1.
Majci
10
3.
dallis
9
3.
syko
9
3.
stefanl
9
 
Celkové poradie 13.kola tipovačky nájdete TU

Ygrek sa už o prvé miesto delí s víťazom tohto kola Jarckom a Kudlo sa dostal do čela aj v tipovaní prekvapení, takže je na čele oboch podkategórií

Najúspešnejší tipujúci celkovo

poradie
meno
počet bodov
1.
ygrek
97
1.
Jarck
97
3.
Majci
92
4.
Kudlo
91
5.
Pyto
90
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU

Najbližšiu sobotu nás čaká dramaticky vyrovnaný súboj Paralympiacosu s Piánkom o popredné priečky v III.lige. Veľa gólov zrejme nepadne, ale odhadnúť, kto zvíťazí nebude ľahké.

Nezabudnite tipovať a podporiť vašich favoritov! Ďalšie kolo tipovacej súťaže je už pripravené.


normal

Autor článku: Juraj Plesník

spodok
c3jo design