hlavicka
obsah_hore


Prehľad kola 13.04.2019
12.04.2019 (Juraj Plesník)
 
Po zimnej prestávke pokračuje zvolenská liga malého futbalu stretnutiami 9.kola všetkých troch líg.
 
I.liga SCHALLER FACILITY LIMFU ZvolenV úvodnom stretnutí I.ligy SCALLER FACILITY LIMFU Zvolen sa proti sebe postavia Demitrans a Euroteam a tentokrát by to nemuselobyť také vyrovnané ako v prvom vzájomnom stretnutí tejto sezóny. Aj keď Detroit v minulosti dokázal Oranjes zaskočiť, tentokrát si favorit pripíše všetky tri body. L-Trade vstúpi do jarnej časti taktiež víťazstvom a v zápase kola medzi Remosom a Xanto teamom sa zrodí po tuhom boji remíza.

II.liga SCHALLER FACILITY LIMFU ZvolenFutbalito nadviaže na úspešnú jesennú časť a Tornádo-Carmont zdolá aj druhkrát v sezóne. Alcolégia má čo R-Pub Unionke oplácať. Tentokrát zvíťazí a snáď zaznamenáme slušnú dávku gólov, keďže zo stretnutia budú zaznamenávané video zostrihy. BarBar si proti Pivkárom body nepripíše a Stars taktiež zvíťazí a nedovolí Lokomotyvu ´99 získať čo i len bod.

III.liga SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen
V stretnutí Piánka s Falcon´s to gólová prestrelka nebude a ďeľba bodov tak nemusí byť nereálna. Paralympiacos sa bude snažiť oplatiť Torru - Koliba ľahko získané body z jesene, ale ani na ihrisku nebudú na lídra súťaže stačiť. Autotechna Stars sa prvého víťazstva ešte proti Shadows nedočká a Fine vybojuje všetky tri body v súboji s Legionármi.

Autor článku: Juraj Plesník


spodok
c3jo design