hlavicka
obsah_hore


Tipovacia súťaž stretnutí SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen pokračuje už čoskoro.
01.04.2019 (Juraj Plesník)
 
Po dlhej zimnej prestávke sa vraciame nie len na trávnik, ale aj k možnosti zasúťažiť si mimo neho. Tipovacia súťaž stretnutí SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen už onedlho s ponukou 10. kola tejto sezóny.
 
Účasť v tipovacej súťaži
Do tipovacej súťaže sa môže zapojiť ktokoľvek a to aj v jej priebehu. Stačí sa zaregistrovať cez odkaz na stránke tipovačky a  ZADARMO zabojovať o  pekné ceny.

Najneskôr do 8:00 v deň stretnutí môžete posielať svoje tipy pomocou pripraveného formulára. Po zadaní vašej emailovej adresy vám formulár zašle prehľad s vašimi tipmi, ktoré môžete kedykoľvek až do uzávierky kola zmeniť. 

Prehľad najsledujúceho kola
Každý piatok si budete môcť porovnať tipy ostatných účastníkov tipovacej súťaže v prehľade nasledujúceho kola so stručným komentárom ku každému stretnutiu.

Počas celého týždňa máte možnosť zahlasovať v ankete za zápas kola, ktorý bude následne nasadený do tipovacej súťaže ako bonusový zápas a vy budete mať možnosť tipovať presný výsledok tohto stretnutia.

Vyhodnotenie a otvorenie ďalšieho kola
Vyhodnotenie kola bude pripravené v utorok večer a najneskôr v stredu ráno bude pripravená ponuka stretnutí ďalšieho kola na tipovanie.  

Kategórie a ceny pre najlepších
Okrem hlavnej kategórie najlepšieho tipéra stretnutíSCHALLER FACILITY LIMFU v sezóne 2018/2019 majú tipujúci šancu zabojovať aj v podkategóriách najlepšieho tipéra prekvapení, alebo najlepšieho tipéra bonusových zápasov

Cenou pre víťaza tipovacej súťaže bude poukaz na štartovné pre jedného hráča na nasledujúcu sezónu. Najlepšia trojica získa pamätné trofeje a pre víťazov podkategórií budú pripravené vecné ceny

Ostatné dôležité informácie o tipovačke nájdete v sekcii Tipovačka/Podmienky

Priebežné poradie
Najúspešnejší tipujúci prekvapení po 9.kole

poradie
meno
počet bodov
1.
Sloslik
11
2.
Kudlo
9
3.
beekay
8

Najúspešnejší tipujúci bonusových zápasov po 9.kole

poradie
meno
počet bodov
1.
Kudlo
21
2.
Majci
18
3.
Pyto
16

Najúspešnejší tipujúci celkovo po 9.kole

poradie
meno
počet bodov
1.
ygrek
71
2.
Jarck
70
3.
kamil04
68
4.
Pyto
67
5.
Kudlo
66
 
Celkové poradie tipovačky a podkategórií nájdete TU

Ďalšie kolo
Desiate kolo tipovacej súťaže bude pripravené v nedeľu 7. apríla 2019 od 23:00. Dovtedy môžete v ankete na webovej stránke hlasovať za zápas kola.

Víťazi bonusovej Tipovacej súťaže Zimného turnaja SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 2018

V decembri 2018 sa odohral XXXI. ročník Zimného turnaja SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 2018 a fanúšikovia zvolenského malého futbalu mali možnosť zabojovať v tipovacej súťaži o pekné ceny. Najúspešnejšími tipujúcimi bonusového vydania tipovacej súťaže sa stali Pyto a carlos. Na treťom mieste skončili taktiež dvaja tipujúcic Sloslik a stankoo8.

Úspešní tipujúci tohto bonusového vydania sa môžu dohodnúť s organizátorom tipovacej súťaže Juraj Plesníkom na odozdaní cien od sponzorov Milana Mlynára - Koreniny a Ing. Jána Plesníka - XANTO.spodok
c3jo design