hlavicka
obsah_hore


Výsledky bonusovej Tipovačky Zimného turnaja SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 2018
20.01.2019 (Juraj Plesník)
 
V decembri sa odohral XXXI. ročník Zimného turnaja SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 2018 a fenúšikovia zvolenského malého futbalu mali možnosť zabojovať v tipovacej súťaži o pekné ceny.
 
Tipovačka Zimného turnaja SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 2018

Tohto jednokolového vydania tipovacej súťaže sa zúčastnilo 18 tipujúcich. Okrem možnosti tipovania stretnutí kvalifikačného poradia boli v ponuke aj bonusové udalosti ako tipovanie poradia mužstiev v základných skupinách kvalifikačného turnaja a taktiež aj tipovanie konečného poradia na stupni víťazov.

Vyhodnotenie

Tak ako už býva zvykom pripomenieme si najmä stretnutia, ktorých výsledky môžeme z pohľadutipujúcich zaradiť medzi prekvapenia. Vo vyrovnanom stretnutí zvíťazila R-Pub Unionka nad Tornádom - Carmont, čo správne predpokladalo šesť tipujúcich milan 7, Kudlo, dallis, sojovic, Sloslik a stankoo8 (33%) a Piánko si poradilo s Torrom - Koliba a úspešnými tipujúcimi na tento výsledok bola štvorica vigi28, Osto, Pyto, Miki (22%). Remízu v stretnutí R-Pub Unionky s Piánkom očakávali vigi28, syko a Tomajno (17%). No remízi Alcolégie s BarBarom už len dvojica stefanl a Dh29 (11%).

V bonusových udalostiach sa súťažilo o väčšiu porciu bodov, pretože za každé uhadnuté umiestnenie v skupinách sa prideľovali 2 body a za uhádnuté konečné umiestnenie na stupni víťazov dokonca 5 bodov.

V kvalifikačnej skupine A zvíťazila R-Pub Unionka čo správne predpokladali Osto, carlos, sojovic, stefanl, Pyto a Sloslik (33%). Na druhom mieste skončilo Piánko, čo neprekvapilo len Osta s Pytom (11%) a na treťom mieste očakávali Torro - Koliba piati tipujúci carlos, sojovic, Jarck, Pyto a Sloslik (28%). Poslednú preičku pre Tornádo - Camont tipovali ygrek, vigi28, Pyto a stankoo8 (22%)

Kvalifikačnú skupinu B vyhrala lepším rozdielom skóre Alcolégia čo správne tipovalo až trinásť tipujúcich (72%). Na druhé miesto pasovalo BarBar osem tipujúcich (44%) a na poslednej priečke videlio správne Shadows dvanásť tipujúcich (66%).

V celkovom poradí bolo tipovanie vzhľadom na viaceré prekvapenia zaujímavé. Na bronzovú priečku posadil Xanto team jedine dallis (5%). Na striebornej priečke skončilo najväčšie prekvapenie turnaja Piánko, no takéto umiestnenie treťoligistu neočakávala nikto z tipujúcich (0%). Keďže drtivá väčšina tipujúcich favorizovala úplne niekoho iného na celkový triumf víťazstvo L-Trade správne tipoval jedine carlos (5%).

Víťazi a ocenenia

Najúspešnejšími tipujúcimi bonusového vydania tipovacej súťaže sa stali Pyto 19 bodov (5 bodov správne tipy + 14 bodov bonusové udalosti poradie v skupinách + 0 bodov bonusové udalosti celkové poradie) a carlos 19 bodov (4 bodov správne tipy + 10 bodov bonusové udalosti poradie v skupinách + 5 bodov bonusové udalosti celkové poradie). Na treťom mieste skončili taktiež dvaja tipujúcic Sloslik a stankoo8 (obaja 12 bodov). Najúspešnejším tipujúcicm budú po dohode s organizátorom odovzdané vecné ceny od sponzorov balíček korenín od Milana Mlynára - Koreniny a LED žiarovky od Ing. Jána Plesníka - XANTO.

Celkové poradie

poradie
meno
počet bodov
1.
carlos
19
1.
Pyto
19
3.
Sloslik
12
3.
stankoo8
12
5.
milan7
11
5.
Jarck
11
5.
Majci
11
5.
Dh29
11
9.
Tomajno
10
9.
sojovic
10
11.
vigi28
9
11.
Osto
9
11.
dallis
9
11.
stefanl
9
15.
ygrek
6
15.
Kudlo
6
15.
Miki
6
18.
syko
5

InfografikaVšetkým zúčastneným ďakujem a opäť sa stretneme pri pokračovaní celosezónnej tipovacej súťaži venovanej zápasom SCHALLER FACILITY LIMFU v sezóne 2018/2019.


spodok
c3jo design