hlavicka
obsah_hore


Zápis zo zasadnutia Výboru SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen
31.01.2019 (Juraj Plesník)
 
Prerokované body na zasadnutí Výboru SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen z 30.01.2019
 



pdf  Prezenčná listina zo zasadnutia Výboru SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen z 30.01.2019

Výbor SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen:
Lameš Ondrej PRÍTOMNÝ
Plesník Juraj PRÍTOMNÝ
Račko Ján PRÍTOMNÝ
Suja Peter PRÍTOMNÝ
Masarik Miloš NEPRÍTOMNÝ
Dedok Miloš NEPRÍTOMNÝ
Sýkora Jozed NEPRÍTOMNÝ

Body zasadnutia:

1/ Národná liga v malom futbale SZMF
a) Začiatok súťaže 26.marca 2019
b) Formát súťaže
V základnej časti stretnutia len s mužstvami z divízie Žilina, Prešov, Košice.

2/ Winter cup SZMF 2019
a) Miestenky
1. Pre SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen pridelená dodatočne 1 miestenka.
2. Celkovo pridelné pre SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 4 miestenky .
3. Prerozdelenie miesteniek

Víťaz Zimného turnaja SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen aj s dotáciou vo výške štartovného na toto poduajtie.

 Pridelená miestenka na Winter cup SZMF 2019
L-Trade
víťaz XXXI. ročníka Zimného turnaja SCHF LIMFU Zvolen

Zostávajúce miestenky pridelené podľa nasledovných kritérií
  • umiestnenie na XXXI. ročníku Zimného turnaja SCHF LIMFU Zvolen 2018
  • umiestnenie na VIII. ročníku Turnaja Torch Kráľov 2019
  • umiestnenie v SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen po jesennej časti 2018/2019
  • žreb
 Pridelená miestenka na Winter cup SZMF 2019
Oranjes
rozhodnutím Výboru SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 
Xanto team
rozhodnutím Výboru SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 
Detroit
rozhodnutím Výboru SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen  

Ďalším záujemcom pridelená pozícia náhradníka v prípade pridelenia ďalšej miestenky.

 Záujemcovia o účasť na Winter cup SZMF 2019
Demitrans
1. náhradník  

b) Propozície
Propozície budú zaslané účastníkom elektornicky a následne budú k dispozícii aj na webe.

c) Formát turnaja
Šesť zkladných skupín po päť mužstiev.
Mužstvá na 1. a 2. mieste v základnej skupine a 4 najlepšie mužstvá z tretích miest postup do šestnásťfinále.

d) Nasadenie pred žrebom
 
1. kôš Názov mužstva Súťaž
1.
AS Guard Security Košice KNL Košice
2.
FC BPN Bratislava Bratislava
3.
TIKI TAKA Bratislava TOP Liga Bratislava
4.
FC Letka Trenčín MUMF Trenčín
5.
Crvena Zvezda Prešov Miniliga Prešovskej Univerzity
6.
Atletico Trnava F.C. TOP Liga Trnava
     
2. kôš Názov mužstva Súťaž
7.
Papalalulu Bratislava Uni-liga Bratislava
8.
Jedáleň Mirka Prešov 3b Uličná liga Prešov
9.
L-Trade Zvolen SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen
10.
Los pollos Hermanos Prešov TOP Liga Prešov
11.
Arkádia 1FC Žilina TOP Liga Žilina
12.
Hlohovecké hviezdy FC TOP Liga Trnava
     
3. kôš Názov mužstva Súťaž
13.
Prípravka 99 Trenčín MUMF Trenčín
14.
Trogári Nitra TOP Liga Nitra
15.
Pivkári Nitra TOP Liga Nitra
16.
Feyenoord Košice KNL Košice
17.
Oranjes Zvolen SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen
18.
Jaščurky Prešov Miniliga Prešovskej Univerzity
     
4. kôš Názov mužstva Súťaž
19.
Detroit Zvolen SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen
20.
AFK Bratislava TOP Liga Bratislava
21.
Bosé Nohy Bratislava BLMF Bratislava
22.
Old Katenačo Bratislava TOP Liga Bratislava
23.
Xanto team Zvolen SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen
24.
Lipino Žilina TOP Liga Žilina
     
5. kôš Názov mužstva Súťaž
25.
Ruska Presilovka Trnava TOP Liga Bratislava
26.
AC Emina Prešov TOP Liga Prešov
27.
Eli Academy Prešov TOP Liga Prešov
28.
Koniferum Lipany -
29.
MUNDIAL Košice -
30.
Túlavé citróny Nitra TOP Liga Nitra


3/ Registračný poriadok SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen
Konzultácia a úprava registračného poriadku pre potreby SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen.

4/ Zasadnutie Výboru SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen 
a) Ďalšie zasadnutie Výboru SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen sa  uskutoční v stredu 06.02.2019 od 18:00 v priestoroch Domu Služieb, Kozáčeka 11 vo Zvolene na 3.poschodí. (Slovenský zväz záhradkárov). 
b) V prípade uzamknutého vchodu do budovi kontaktujte členov Výboru SCHALLER FACILITY LIMFU Zvolen. 
 


spodok
c3jo design