hlavicka
obsah_hore

Liga 40 - Rozpis a výsledky zápasov 2018/2019


 Zvoľte kolo: 

 16.12.2018 1.kolo [
rozbaliť
|
zbaliť
09:00 SP Hronn Xanto 40 6 - 5 RakyElán 40
  Plavec
Ľupták R.
4
 
(3-1)
 
gol
2
Šufliarsky
 
Fáber
1
     
gol
1
Šipula
 
Kopčan
1
     
gol
1
Hakeľ
             
gol
1
Soják
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:00 FC Coffola 40 14 - 3 Falcon´s 40
  Plavec
Maľa J.
3
 
(5-2)
 
gol
2
Krokoš
 
Borgoň
3
     
gol
1
Kuchár
 
Štefko A.
2
           
 
Albert
2
           
 
Zemiar
1
           
 
Páleník
1
           
 
Torňoš
1
           
 
Potkan
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:00 Euroteam 40 7 - 2 R-Pub 40
  Plavec
Sudimák
3
 
(4-0)
 
gol
1
Žbirka
 
Paraj
2
     
gol
1
Grofik
 
Šovčík
1
           
 
Drozd
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     

 22.12.2018 2.kolo [
rozbaliť
|
zbaliť
09:00 RakyElán 40 2 - 7 R-Pub 40
  Plavec
Šipula
1
 
(1-4)
 
gol
2
Kačšák
 
Ostrihoň
1
     
gol
2
Slatinský T.
             
gol
1
Stankovič P.
             
gol
1
Mančák
             
gol
1
Kolenič
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:00 Falcon´s 40 4 - 11 Euroteam 40
  Plavec
Caban
2
 
(2-7)
 
gol
3
Paraj
 
Krokoš
1
     
gol
3
Sudimák
 
Horvát
1
     
gol
2
Paulovčík
            zk
gol
1
Šovčík
             
gol
1
Drozd
             
gol
1
Blažek
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:00 SP Hronn Xanto 40 2 - 5 FC Coffola 40
  Plavec
Ľupták R.
2
 
(1-1)
 
gol
1
Borgoň
             
gol
1
Dvorovenko
             
gol
1
Páleník
             
gol
1
Štefko A.
             
gol
1
Maľa J.
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     

 05.01.2019 3.kolo [
rozbaliť
|
zbaliť
09:00 FC Coffola 40 15 - 4 RakyElán 40
  Hanes
Maľa J.
4
 
(8-2)
 
gol
3
Kolény
 
Torňoš
4
     
gol
1
Hakeľ
 
Maľa V.
3
           
 
Dvorovenko
2
           
 
Kolár
1
           
 
Štefko A.
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:00 Euroteam 40 11 - 3 SP Hronn Xanto 40
  Hanes
Sudimák
4
 
(2-0)
 
gol
2
Ľupták R.
 
Drozd
2
     
gol
1
Macho
 
Vojtek
2
           
 
Balko
2
           
 
Paulovčík
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:00 R-Pub 40 5 - 7 Falcon´s 40
  Hanes
Kaščák
2
 
(3-4)
 
gol
2
Krokoš
 
Kolenič
1
     
gol
2
Jablonka
 
Nagy
1
     
gol
1
Uhliar
 
Slatinský T.
1
     
gol
1
Pečarka
             
gol
1
Melicherčík
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     

 12.01.2019 4.kolo [
rozbaliť
|
zbaliť
09:00 RakyElán 40 7 - 4 Falcon´s 40
  Hanes
Šipula
3
 
(4-0)
 
gol
4
Ľupták M.
 
Hakeľ
2
     
gol
2
Melicherčík
 
Koreň
1
           
 
Válovčan
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:00 SP Hronn Xanto 40 1 - 5 R-Pub 40
  Hanes
Moravčík
1
 
(0-0)
 
gol
4
Kolenič
         
 
gol
1
Kaščák
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:00 FC Coffola 40 3 - 3 Euroteam 40
  Hanes
Maľa V.
1
 
(1-2)
 
gol
2
Paraj
 
Torňoš
1
 
 
gol
1
Drozd
 
Borgoň
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     

 19.01.2019 5.kolo [
rozbaliť
|
zbaliť
09:00 Euroteam 40 11 - 3 RakyElán 40
  Vlačuha
Paraj
3
 
(4-0)
 
gol
1
Hakeľ
 
Vojtek
3
 
 
gol
1
Koreň
 
Drozd
2
 
 
gol
1
Kelény
 
Šovčík
1
 
 
1
 
Balko
1
 
 
1
 
Blazsek
1
 
 
1
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:00 R-Pub 40 5 - 7 FC Coffola 40
  Vlačuha
Kolenič
2
 
(4-4)
 
gol
4
Dvorovenko
 
Kaščák
1
 
 
gol
1
Maľa J.
 
Soták
1
 
 
gol
1
Torňoš
 
Tužinský
1
 
 
gol
1
Štefko
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:00 Falcon´s 40 10 - 7 SP Hronn Xanto 40
  Vlačuha
Ľupták M.
4
 
(4-4)
 
gol
3
Ľupták R.
 
Pečarka
3
 
 
gol
2
Fáber
 
Melicherčík
2
 
 
gol
1
Moravčík
 
Horvát
1
 
 
gol
1
Kopčan
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     

 27.01.2019 6.kolo [
rozbaliť
|
zbaliť
09:00 RakyElán 40 10 - 9 SP Hronn Xanto 40
  Hanes
Šipula
3
 
(3-7)
  gol 3 Ľupták R.
 
Valovčan
3
      gol 2 Fáber
 
Koreň
2
      gol 2 Vigoda
 
Kvasna
1
      gol 2 Végh
 
Rausa
1
zk
zk     Bogusz
 
zk     Suja
     
     
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:00 Falcon´s 40 5 - 5 FC Coffola 40
  Hanes
Krokoš
2
 
(1-2)
 
gol
2
Štefko A.
 
Horváth
2
      gol 1 Dvorovenko
 
Gajdoš
1
      gol 1 Torňoš
 
Pečarka
1
      gol 1 Drako
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:00 R-Pub 40 2 - 6 Euroteam 40
  Hanes
Grofik
1
 
(2-2)
 
gol
2 Paraj
 
Mančák
1
      gol 2 Vojtek
        gol 1 Drozd
        gol 1 Paulovčík
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     

 03.02.2019 7.kolo [
rozbaliť
|
zbaliť
09:00 R-Pub 40 6 - 6 RakyElán 40
  Vlačuha
Grofik
3
 
(2-4)
  gol 2 Šipula
 
Kačšák
1
      gol 2 Hakeľ
 
Soták
1
      gol 1 Kolény
 
Kolenič
1
      gol 1 Turoczy
 
     
zk     Koreň
             
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:00 Euroteam 40 15 - 3 Falcon´s 40
  Vlačuha
Paraj
4
 
(6-1)
 
gol
2
Krokoš
 
Sudimák
4
      gol 1 Horvát
 
Paulovčík
2
           
 
Vojtek
2
           
 
Blažek
1
           
 
Balko
1
           
 
Janeček
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:00 FC Coffola 40 25 - 3 SP Hronn Xanto 40
  Vlačuha
Torňoš
10
 
(2-2)
 
gol
2 Ľupták R.
 
Štefko A.
8
      gol 1 Moravčík
 
Dvorovenko
5
           
 
Páleník
1
           
 
Kolár
1
           
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     

 09.02.2019 8.kolo [
rozbaliť
|
zbaliť
09:00 RakyElán 40 4 - 7 FC Coffola 40
  Vlačuha
Šipula
2
 
(2-4)
 
gol
3
Dvorovenko
 
Hakeľ
2
     
gol
3
Torňoš
 
Koreň
   
ck
 
gol
1
Maľa J.
           
ck
    Štefko A.
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:00 SP Hronn Xanto 40 5 - 19 Euroteam 40
  Vlačuha
Plesník
2
 
(1-5)
 
gol
8
Sudimák
 
Moravčík
1
     
gol
6
Blažek
 
Ľupták R.
1
     
gol
4
Balko
 
Fáber
1
     
gol
1
Šovčík
           
zk
   
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:00 Falcon´s 40 3 - 7 R-Pub 40
  Vlačuha
Caban
1
 
(2-2)
 
gol
2
Kolenič
 
Pavlík
1
     
gol
2
Kaščák
 
Horvát
1
zk
   
gol
1
Stankovič B.
             
gol
1
Kohút
             
gol
1
Žbirka
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     

 16.02.2019 9.kolo [
rozbaliť
|
zbaliť
09:00 Falcon´s 40 7 - 2 RakyElán 40
  Vlačuha
Jablonka
2
 
(3-1)
 
gol
1
Kvasna
 
Krokoš
1
      gol 1 Šipula
 
Caban
1
           
 
Horvát
1
           
 
Pečarka
1
zk
       
 
Uhliar
1
 
       
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:00 R-Pub 40 11 - 1 SP Hronn Xanto 40
  Vlačuha
Kohút
3
 
(4-0)
zk
gol
1
Moravčík
 
Kolenič
2
           
 
Slatinský
2
           
 
Stankovič P.
1
zk
         
 
Nagya
1
 
       
 
Žbirka
1
           
 
Soták
1
 
       
 
Kaščák
   
zk
         
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:00 Euroteam 40 7 - 7 FC Coffola 40
  Vlačuha
Sudimak
4
zk
(4-2)
zk
gol
3 Dvorovenko
 
Paraj
1
      gol 2 Páleník
 
Drozd
1
      gol 1 Maľa J.
 
Janeček
1
      gol 1 Borgoň
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     

 23.02.2019 10.kolo [
rozbaliť
|
zbaliť
09:00 RakyElán 40 - Euroteam 40
  -  
1
 
(-)
 
gol
1
 
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
10:00 FC Coffola 40 - R-Pub 40
  -  
1
 
(-)
 
gol
1
 
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     
11:00 SP Hronn Xanto 40 - Falcon´s 40
  -  
1
 
(-)
 
gol
1
 
     
         
 
zápis zo stretnutia
     
     
     


spodok
c3jo design